Skip to main content

Kultinė aktorė savo asmeninį gyvenimą labai slepia nuo visuomenės, tačiau štai kaip atrodo jos 3 vaikai ir vyras

Julia Roberts yra žinomiausia ir kone daugiausiai uždirbanti aktorė Holivude. Tačiau net nuo savo šlovės pradžios 1990-aisiais ji sugebėjo išlaikyti atstumą su žiniasklaida ir nesivelti į skandalus.

Reklama

Aktorė ypatingai saugojo savo asmeninį gyvenimą nuo pasaulio akių, todėl nenuostabu, kad mažai kas žino, kaip atrodo jos šeima. 2002 metais Julia ištekėjo už Danny Morder ir po dviejų metų jie susilaukė dvynių Phinnaeus and Hazel. 2007-aisiais porai gimė jų trečias vaikas – sūnus Henry.

Tad kodėl iki šiol pasaulis nematė vienos garsiausių aktorių šeimos? Julia yra ypatingai šeimos privatumą saugojantis žmogus, tad savo vaikų nuotraukomis jie su vyru nesidalino net iki 2017 metų.

Reklama

Net dabar egzistuoja vos keliolika nuotraukų kuriose galima pamatyti paauglius kartu su mama. Julia interviu yra net atskleidusi, kad jos vaikai užaugo net nežinodami, kad jų mama – garsenybė.

Reklama

Įdomu, kokiu būdu ji sugebėjo apsaugoti savo vaikus nuo paparacių ir pokalbio apie tai, kad mamą atpažintų beveik bet kas pasaulyje. Klausimus dėl mamos žinomumo jie pradėjo kelti tik būnant paaugliais.

Nors vaikai užaugo ir prabangoje, tačiau jų santykiai su tėvais buvo patys normaliausi. Dabar dvyniams yra 16, o jaunėliui 14 metų. Žurnalistai pastebėjo, kad Julia dukra darosi panaši į savo mamą. Smalsu būtų sužinoti, ar nei vienas iš žvaigždės atžalų neplanuoja sekti mamos pėdomis. 

Reklama

Vienas dalykas tikrai aiškus – garsi mama sugebėjo apsaugoti savo vaikus nuo labai dažnai kenksmingos paparacių ir kitų ištroškusių skandalų žmonių įtakos. julia šeima atrodo jauki, paprasta ir labai tvirta. Dažnai aktorių šeimose užaugę vaikai seka tėvų pėdomis, tad tik laikas parodys, ar po kelių metų mes nesusipažinsime su naujais veidais kino teatrų ekranuose.

Reklama