Skip to main content

Mama iškvietė policiją įsiutusiam sūnui, tačiau visiškai nesitikėjo, kad pareigūnai taip pasielgs su jos vaiku

Visi tėvai vienbalsiai sutiks, kad paauglio auklėjimas yra tikrai nelengva užduotis. Tačiau viskas kur kas sunkiau, jeigu vaikas serga autizmu.

Daugeliui autizmu sergančių jaunuolių sunkiai sekasi suvaldyti savo emocijas, kurios gali peraugti į agresyvius veiksmus.

Nuolatiniai protrūkiai emociškai ir fiziškai vargina tėvus, o kartais būna ir nepakeliami. Kai kuriems tėvams netgi tenka kreiptis pagalbos į policiją.

Reklama

Viena iš tokių mamų yra ir Sheryl Lynn Hillard, kurios sūnus Josh serga autizmu. Vieną kartą jai teko kviesti policijos pareigūnus, kurie puikiai susitvarkė su savo užduotimi ir nuramino paauglį.

Paskutinį kartą jaunuolis įsiuto dėl to, kad neturi tokių pačių marškinėlių, kaip vienas herojus iš televizijos serialo “Blue’s Clues“.

Atvykę pareigūnai labai profesionaliai į viską pažvelgė ir nuramino įsiutusį jaunuolį. Sheryl liko labai sujaudinta tokio pareigūnų elgesio ir pasidalino visa istorija “Facebook“ socialiniame tinkle.

“Praėjusią savaitę mano namuose apsilankė šeši policijos pareigūnai, nes sūnaus priepuolis virto įniršiu. Pastaruoju metu į policijos pusę skrieja daugybė kritikos, todėl nusprendžiau netylėti. Aš esu labai dėkinga šiems pareigūnams, už tai, kaip jie pasielgė su mano sūnumi.

Reklama

Jie visiškai nieko nežinojo apie autizmą, tačiau įdėmiai klausėsi ir mokėsi. Tuo pačiu saugojo mane ir sūnų.

Jie uždavę BEGALĘ klausimų, kad tik nepadarytų kažko neteisingai.

Šiandien Josh įsiuto, nes neturėjo tokių pačių marškinėlių, kaip Joe iš serialo “Blue’s Clues“.

Nuraminę sūnų, pareigūnai nuvyko į parduotuvę ir nupirko mėlynus marškinėlius. Negana to, šie nuostabūs vyrai perdarė juos į tokius pat, kaip seriale.

Štai šioje nuotraukoje matote tris pareigūnus, kurie stengiasi padėti autizmu sergančiam paaugliui. Man jie yra tikri didvyriai!“.

Reklama

Šis pareigūnų poelgis nuramino įsiutusį vaikiną.

Po kiek laiko drabužių kompanija “Cutting Edge Designs“ išgirdo šią istoriją ir pasiuvo Joshui jo taip mylimus marškinėlius.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių nuostabių pareigūnų, kurie į situaciją moka pažvelgti iš žmogiškosios pusės.

Reklama