Skip to main content

Mama vos susitvarkė su neįgaliu sūnumi, kai į namus atvyko interneto kompanijos darbuotojas. Tai, kaip vaikinas pasielgė su berniuku privertė mamą apsiverkti

Kiekvienas iš tėvų sutiktų, kad auginti vaikus yra nelengvas darbas. Vienu metu reikia žongliruoti jų priežiūrą, buities ir kitus darbus, tad kasdieniai rūpesčiai gali kartais pilnai išsekinti. Dar sunkiau būna tiems, kurių vaikai turi sveikatos problemų. Jessica Nash Donnahoo augina du vaikus, tačiau jos gyvenimas toli gražu neprilygsta kitoms mamoms, auginančioms dvi sveikas atžalas.

Reklama

Jessica pusę etato dirba ligoninėje sesele, o visą kitą laiką jos užduotis yra auginti vaikus ir rūpintis namais. Moteris kartu su vyru ilgą laiką stengėsi susilaukti vaikų, tačiau medikai jiems pasakė, kad vienintėlis būdas jiems dėl nevaisingumo sukurti didesnę šeimą yra įsivaikinti. Taip jų keliai susidūrė su berniuku vardu Sailor, kuris gimė su dviem neurologiniais sutrikimais.

Sailor gimė su neišsivysčiusiais regos nervais, todėl jis yra aklas. Kitas neurologinis sutrikimas yra susijęs su jo priepuoliais ir traukuliais, kuriuos jis patiria nuo gimimo. Pora buvo pasiryžusi mylėti ir saugoti savo sūnų, tačiau praktiškai jie niekada nežinojo, kaip sudėtinga bus kartais susitvarkyti su paprastos dienos užduotimis.

Reklama

Sailor turi sunkumų parodyti ir pasakyti, ko jis nori, tad kad ir kaip Jessica stengtųsi, kad jam visada viskas būtų gerai, ne visos dienos praeina be ašarų. Vieną rytą, kai mama iškvietė į namus darbuotoją iš interneto kompanijos, namie buvo tikras chaosas. Jessica pasitiko jauną vaikiną tarpdury kai namie skambėjo riksmai ir ašaros.

Reklama

Vienoje rankoje ji laikė savo dvimetę dukrą, kita ranka ji bandė lankstyti skalbinius. Sailor tą rytą buvo ypatingai ne nuotaikoje, o Jessica negalėjo nieko padaryti, kad berniukas nurimtų. Inžinierius vardu Robert šiek tiek pasimetė užėjęs į namus, tačiau tai, ką jis padarė su Sailor, privertė mamą apsiverkti. Tačiau tai buvo ne sielvarto ašaros, o dėkingumo.

Sailor pajutęs, kad kažkas atėjo pas juos namo, puolė iš karto į Robert glėbį. Jis akivaizdžiai nurimo, kai nepažįstamas vaikinas paėmė berniuką ant rankų. Robert suvokė, kad ši mama akivaizdžiai stengiasi iš paskutiniųjų susitvarkyti buityje, todėl jis nusprendė jai padėti. Robert užduotis buvo pataisyti interneto tiekimo liniją, jis galėjo tai padaryti, atsisveikinti ir išeiti.

Reklama

Tačiau vietoje to jis visą laiką laikė Sailor ant rankų, atliko savo darbą ir pasiliko dar kone pusvalandį su Jessica namie jai padėdamas prižiūrėti mažuosius. Jessica buvo neįtikėtinai sujaudinta tokio jaunuolio poelgio ir nusprendė parašyti labai nuoširdų laišką interneto tiekimo kompanijai.

Reklama

“Šiandien jūsų darbuotojas Robert atvyko pas mane namo ir tvarkė interneto tiekimo liniją ir sutvarkė televizijos nustatymus. Jis atėjo į tikrą chaosą. Mano sūnui Sailor yra treji. Jis gimė su dviem retais neurologiniais sutrikimais ir yra aklas. Jis negali komunikuoti visų savo norų ir poreikių ir šiandiena buvo jam ypatingai sunki.

Jis verkė visą rytą. Aš ji bandžiau nuraminti ne vieną kartą, tačiau jo verksmas paveikė ir mūsų dvimetę dukrą, kurią man teko tada taip pat raminti.  Aš turėjau kuo greičiau susitvarkyti, suplauti indus ir sulankstyti skalbinius su dukra ant rankų. Kai Robert įėjo į namus ir pradėjo kalbėti, prie jo iš karto pribėgo Sailor.

Jis ištiesė rankas link jo ir prašėsi būti paimtas ant rankų. Robert mane nustebino, nes jis priglaudė mano sūnų savo rankose kol aš lanksčiau skalbinius. Šis vaikinas man labai padėjo. Jis galėjo ateiti, padaryti savo darbus ir išeiti, tačiau jis matė poreikį man padėti daugiau nei su interneto ryšiu ir pasiliko ilgiau.

Toks poelgis yra kur kas daugiau, nei reikalaujama kliento aptarnavimo kultūroje. Jo poelgis yra žmogiškumo ir geros širdies raiška. Robert nusipelno didesnio atlyginimo, paaukštinimo arba bet kokio pripažinimo! Jis yra jūsų kompanijos auksinis darbuotojas ir aš niekada nepamiršiu jo gerumo.
Nuoširdžiai,
Jessica.”


Laimei, jos laiškas ir atsiliepimas pasiekė ne tik korporacijos ofisą, tačiau ir interneto platybes. Daugybė žmonių džiaugiasi, kad tarp įvairių negatyvių naujienų yra ir tokios, kurios parodo dar likusį žmogiškumą ir gerumą žmonėse. Vėliau istorija buvo papildyta tuo, kad Robert iš tiesų sulaukė savo kompanijos palaikymo ir payrų, nes įmonės vadovas pats auginą vaiką su negalia, tad Robert veiksmai buvo tai, kas palietė ir jo širdį.

Reklama