Skip to main content

Moteris išsiaiškino, jog vyras turi meilužę. Supykusi ji paruošė tokį siurprizą vyrui, kad jis nepamirš visą gyvenimą

Galbūt ši istorija ir nėra pati maloniausia, tačiau iš jos galima pasimokyti ir gerai pasijuokti. Gyvenime viskas grįžta bumerangu…

Žmona jau kurį laiką įtarinėjo, kad vyras turi romaną su kita moterimi, tačiau jis visaip bandė tai nuslėpti.

Vyro apgaudinėjama moteris suprato, kad kerštas yra pats skaniausias, kai patiekiamas šaltas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

“Jau kurį laiką nujaučiau, kad mano vyras užmezgė romaną su kita moterimi. Buvo daugybė raudonų signalų. Jis negalėdavo sulaikyti šypsenos atsakydamas į SMS žinutes, o kai paklausdavau “kas rašo“, jis ramiai atsakydavo – mama.

Asociatyvi nuotrauka

Jis nuolat “likdavo“ darbe iki vėlumos, tačiau kartą paskambinau į jo ofisą ir sužinojau, kad jis jau buvo išėjęs prieš tris valandas. Kai paklausiau, kur jis visą laiką buvo, vyras atsakė, kad čia tik tokie bendradarbių juokeliai.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Mano kantrybė išseko tada, kai jis 11 valandą vakaro išvažiavo nupirkti maisto ir negrįžo tris valandas.

Jeigu ir jūs atsidūrėte panašioje situacijoje, tai pasisamdykite privatų detektyvą, kuris surinks reikalingus įrodymus. Tai itin pravers skyrybų metu.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Po kelių mėnesių turėjo būti vyro gimtadienis, tačiau nusprendžiau iki to laiko nieko nesakyti apie skyrybas. Greičiausiai galvojate: “kokio velnio aš dar laukiau kelis mėnesius?“.

Per šį laiką norėjau surinkti pakankamai įrodymų apie vyro neištikimybę, o vėliau juos pateikti, kaip gimtadienio dovaną.

Asociatyvi nuotrauka

Kai paklausiau jo, ką norėtų veikti per savo gimtadienį, jis tiesiog pasiūlė man su draugais nuvykti į užmiestį, o jis liks “dirbti“ mieste. Man toks pasiūlymas skambėjo labai keistai, tačiau jis tikino nenorintis švęsti gimtadienio.

Prieš išvažiuojant miegamojo spintoje radau dvi taures ir šampano butelį. Tai buvo dar vienas raudonas signalas…

Nusprendžiau apsimesti, kad iš tiesų su draugais važiuosiu į užmiestį.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Vietoj to pakviečiau jo tėvus, seserį ir kelis artimiausius draugus. Visiems pasakiau, kad noriu padaryti gimtadieninę staigmeną ir nustebinti savo “mylimąjį“. Iš anksto žinojau, kad bus labai linksma!

Visiems pranešiau, kad susirinktų prie mūsų daugiabučio 9 val. ryte. Priartėjus prie buto durų, visus perspėjau, kad būtų kiek įmanoma tylesni. Juk tai turi būti siurprizas! Atrakinau duris ir visi tyliai patraukėme link miegamojo. Vyro mama rankose laikė didelį tortą…

Stagiai pravėriau miegamojo duris ir visi pradėjome džiaugsmingai šaukti!

Asociatyvi nuotrauka

Būtumėte matę visų veido išraiškas, kai nuogu užpakaliu atsisuko vyras ir negalėjo patikėti savo akimis. Jo tėvas iš karto pradėjo rėkti, o mamai iš rankų iškrito tortas. Suvaidinau, kad esu pasibaisėjusi ir išvariau visus iš miegamojo. Mano vyras, tiksliau jau buvęs, pradėjo verkti ir klausti savęs: “kaip aš galėjau?“. Tuo tarpu meilužė bandė surasti savo kelnaites ir kuo greičiau pasišalinti iš buto…

Nereikia nei sakyti, kad tai buvo pati geriausia gimtadienio dovana! O kaip vyšnaitę ant torto, padaviau jam voką su nuotraukomis, kuriose jis užfiksuotas su savo meiluže“.

Asociatyvi nuotrauka