Skip to main content

Moteris panoro atrasti save iš naujo, tačiau viskas baigėsi tikru kuriozu

…nusprendžiau tapti moterim. Ne tokia, kaip anksčiau, o tikra. Kad švytėčiau ir įkvėpčiau. Teoriškai jau viską žinau, sąrašiuką net turiu. Reikia tik įgyvendinti!

1. Ryto magija. Atsikėliau 5:00, kad pajausčiau tą ryto magiją. Pajaučiau. Nusprendžiau daugiau taip anksti nesikelti.

2. Bėgiojimas. Po antro rato atsivėrė akys. Abi savos ir trečia kaktoje.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

3. Meditacija. Parbėgau namo, atsisėdau ant kilimėlio, pameditavau. Išsižadėjau nerimo ir blaškymosi, nusnūdau.

4. Pasisveikink su pasauliu. Atvėriau langą, kiek išgalėdama surėkiau: „Labas!”. Kiemsargė Valytė net šluota numetė. Manykim, kad Pasaulis mane išgirdo.

5. Veido mankšta. Suraukiau antakius, patampiau savo skalpą, išpūčiau žandus. Nupūčiau senatvę.

6. Joga. Ką čia pasakyti? Šuns asana nepanaši į šunį. Delfinas nepanašus į delfiną. Kupranugaris nepanašus į kupranugarį. Melas. Tik negyvėlis panašus į lavoną. Negyvėlis patiko.

Asociatyvi nuotrauka

7. Ryto ritualai. Padariau mankštą akims. Mankštą kaklui ir kojoms. Išjudinau limfą. Paspaudžiau energetinius taškus. Išsimaudžiau po dušu. Žinoma, kontrastiniu. Gerai nusišveičiau. Išsitepiau kūną pieneliu su argano aliejumi. Pasidariau anticeliulitinį masažą visų probleminių vietų, tai yra savęs. Ant veido užsidėjau jauninančią kaukę. Išsiploviau galvą natūraliu šampūnu, nuskalavau balzamu, ištepiau aliejumi plaukų galiukus. Kritau be jėgų. Pagulėjau. Nuėjau pusryčiauti.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

8. Naudingi pusryčiai. Pagaminau riebalus, baltymus, angliavandenius. Viską gražiai paserviravau. Užsivilkau suknelę. Nes juk selfi ir visa kita. Kitaip moteriškas kūnas neįsisavina maisto. Pameditavau apie dešrą, atsidusau ir išgėriau kokteilį iš salierų skambant Mocartui (dvasinė pilnatvė labai svarbi). Iškrapščiau iš tarpudančio čija sėklą, išgėriau kavą su pienu. Be kavos ir be pieno. Cikorija su baltu skysčiu iš avižų. Užsidėjau ant suknelės riebią dėmę.

9. Afirmacijos. Ilgai įrodinėjau sau veidrodyje, kad aš laiminga, sėkminga ir jaučiu pilnatvę. Ginčijausi. Pykausi. Norėjau susimušti su ta kita.

10. Savo vyro motyvavimas. Sumotyvavau vyrą. Pasivyjau ir dar kartą sumotyvavau. Po to jis pabėgo, užsidarė vonioje. Nežinau, ar bus naudos iš to.

11. Dėkingumo dienoraštis. Atsiverčiau dienoraštį. Parašiau sau dešimtuką. Pasirašiau.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

12. Rūpinimasis pasauliu. Išrūšiavau šiukšles. Radau kai ką naudingo.

13. Savęs tobulinimas. Perskaičiau dešimt lapų meninės literatūros. Tada radau darbo kodeksą.

14. Kultūrinimasis. Per pietus nuėjau į parodą. Užėjau ten į kavinę. Suvalgiau suktinuką su rukola, desertui karamelizuotą moliūgą, atsiraugiau nuo neįprasto maisto.

15. Hobis. Po parodos nuėjau į pole dance. Netyčia nulaužiau stulpą ir išsinarinau čiurną. Teks pereiti prie karoliukų vėrimo.

16. Vakaro ritualai. Panėriau į vonią su druska ir lavandomis. Uždegiau aromatinę pačiulio kvapo žvakę. Gulėjau, prakaitavau, siunčiau į kosmosą pozityvą. Vos nenumiriau nuo kvapų.

Asociatyvi nuotrauka

Vakare jaučiu – pasikeičiau. Tapau ta įkvepiančia. Pripildyta rukolos. Kurios visi trokšta: kur tu? Kur tu? Kur tu, Markevičiene? Garsiausiai rėkė direktorius į telefono ragelį! – Kodėl nepasirodei darbe?!

Aš jam atsakau: – Negaliu, aš atgimstu.

– Tu gimdai?! – rėkia. – Kaip suprasti?!

– Ne gimdau, bet gimstu. Kaip moteris. Kad švytėčiau ir įkvėpčiau.

– Klausyk, Markevičiene, tu man smegenų nepudruok. Kad rytoj būtum darbe. Aš tau failus numesiu, užpildyk skubiai!

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Negaliu, – atsakau. Man dar reikia norų žemėlapį pasidaryti, guašo masažą…

– Markevičiene, nesiutink manęs, nes tuoj pas tave pats atvažiuosiu ir guašo masažą padarysiu.

– Jūs, direktoriau, esate žemiausių vibracijų lygyje. Jums reikia biolauką išvalyti.

Jis metė ragelį. Atsiuntė failus. Teko iki gilaus vidurnakčio pildyti. Tada kritau į numirėlio pozą ir atsijungiau. Be meditacijos ir dėkingumo. Rytoj į darbą, nes atleis. O su rukola ilgai neištversiu. Tikros moters gimimą teks atidėti. Pagyvensiu kol kas kaip įprasta moteris.

Reklama