Skip to main content

Mylintis tėvas padarė patį geriausią siurprizą 8-mečiui sūnui, kuris gėdijosi savo apgamo, o vyro poelgis apskriejo visą internetą 

Tėviška meilė neturi ribų, tad dėl savo vaiko gerovės mylintis tėvas galėtų padaryti tikriausiai bet ką. Derek Prue vyresnysis pastebėjo, kad jo sūnus Derek jaunesnysis su amžiumi pradėjo drovėtis ir kompleksuoti dėl apgamo ant krūtinės.

Reklama

Tėvas suprato, kad sūnaus pasitikėjimas savimi krenta ypatingai jauname amžiuje, todėl atėjo pats laikas drastiškiems žingsniams, kuriais jis stengėsi įkvėpti sūnų. Mylėti ir priimti save tokį, koks esi, šiandien yra sudėtinga užduotis daugeliui iš mūsų.

Mes galvojame, kad su savo nemylimais unikalumais esame tokie vieni ir visi kiti nesusiduria su tuo, ką išgyvename. Derek nusprendė parodyti, kad jo apgamas yra gražus pačiu kardinaliausiu būdu. Tėvas praleido net 30 valandų tatuiruočių salono kėdėje ir išsitatuiravo identišką sūnaus apgamą ant savęs.

Reklama

Nors jo sūnus ir nežinojo, kokia staigmena jo laukia, jis nujautė, kad tėtis ruošia kažką susijusio su jo apgamu, nes mama darė jo nuotraukas. Tačiau tokios staigmenos berniukas tikrai nesitikėjo, tad pamatęs tėtį su tokiu pačiu apgamu ant kūno, jis pravirko.

Reklama

Dabar jam nebereikės galvoti, kad jis yra vienas su negražiu apgamu. Jo tėtis jam parodė, kad jo sūnaus unikalus kūnas yra kažkas, kuo reikėtų didžiuotis. Nors tatuiruotė buvo labai skausminga, užtruko padaryti ją labai ilgai ir ji liks vyrui visam gyvenimui – jis niekada nepasigailėjo savo sprendimo.

Jis pamatė, kaip jo sūnus pasikeitė ir kaip pradėjo pasitikėti savimi ir didžiuotis savo “trūkumais”. Tai yra neįtikėtina, kokiais būdais įmanoma palaikyti savo vaikus ir kokiems drastiškiems žingsniams tėvai yra pasiruošę dėl savo atžalų.

Reklama

Tėvo ir sūnaus istorija sulaukė milžiniško palaikymo internete bei didelio žiniasklaidos dėmesio. Derek ryžtas palaikyti sūnų buvo labai įspūdingas, nes ne kiekvienas tokiam dalykui pasiryžtų.

Derek interviu anglų kalba:

Reklama