Skip to main content

Nėščios paauglės šeima buvo įsitikinusi, kad vaiko tėvas neprisiims atsakomybės. Niekas nesitikėjo to, kaip pakryps situacija gimus vaikui

Jaunystėje daugelis iš mūsų padarome ką nors, ko gailimės arba ką nors, kam esame kur kas per jauni. Caitlin Fladger sutiko savo vaikiną Noah kai jiems abiems buvo dar 15-ka ir 16-ka. Jie buvo nerūpestingi paaugliai, kurie dar prieš baigiant mokyklą sulaukė netikėtos žinios.

Reklama

Caitlin suprato, kad yra nėščia, o jos šeima priėmė šią žinią itin aršiai. Visi manė, kad stereotipiškai jaunos mamytės gyvenimas pasibaigs ir ji viena augins vaiką ir pati nieko daugiau nepasieks. Niekas iš merginos artimųjų taip pat netikėjo, kad Noah prisiims atsakomybę už vaiką ir bus šalia jos.

Jie buvo įsitikinę, kad Caitlin taps vieniša mama. Pati mergina irgi patikėjo tuo, ką sako jos artimieji, tad pranešusi apie nėštumą savo vaikinui ji taip pat jį užsipuolė. Ji jam išrėžė visas savo abejones juo ir baimes, tačiau jis išliko ramus ir pažadėjo būti šalia ir auginti kartu dukrą.

Reklama

Caitlyn abejojo jo žodžiais, tačiau anot Noah, jai neliko nieko kito tik palaukti ir pamatyti pačiai jo tikrus ketinimus. Jai neliko nieko kito tik sulaukti, kol jų dukra ateis į šį pasaulį ir kaip ją priims jos tėtis.

Reklama

Iš tikrųjų, jų santykiai toliau tik stiprėjo, o gimus dukrai staiga abu subrendo. Noah tapo labai rūpestingu tėvu. Pati mergina absoliučiai nesitikėjo tokio tėviško instinkto savo antroje pusėje. Jų elgesys ir darbai kalbėjo patys už save, staiga visiems abejojusiems jų santykiais ir branda, buvo nušluostytos nosys.

Be abejonės jie susiduria su sunkumais, tačiau jų santykiai tarpusavyje ir su vaikais yra pavydėtini net lyginant su pačiomis brandžiausiomis porelėmis. Jie palaiko vienas kitą ir yra vienas kito didžiausia palaikymo komanda.

Reklama

Po 3 metų pora susilaukė ir sūnaus, kuris papildė šią nuostabią šeimą. Kas liečia Noah – tai jis negalėtų būti dėmesingesniu tėčiu. Jis kiekvieną mėnesį vedasi savo dukrą į “pasimatymą”. Tai būna diena išskirtinai tėčiui ir dukrai praleisti valgant ledus, einant į žaidimų aikšteles ir visaip kitaip besilinksminant.

Reklama

Jis dovanoja savo dukrai gėles ir leidžia jai pasipuošti tai ypatingai dienai. Ši pora nusprendė pasidalinti savo istorija tam, kad parodyti savo pavyzdžiu – ne visada viskas nutinka taip, kaip sako aplinkiniai.

Gyvenimas neturi būti “nenusisekęs” ar blogas vien dėl to, kad taip prognozuoja kiti. Visi klydo dėl jaunuolio sugebėjimų prisiimti gyvenimo atsakomybę, tačiau jų graži šeima įrodo, kad labai dažnai aplinkiniai žino kur kas mažiau, nei įsivaizduoja.

Reklama