Skip to main content

Keturiolikmetė mergina buvo su savo dukterėčia, kai į namus įsiveržė užpuolikas. Tačiau drąsios paauglės poelgis nustebino net policijos pareigūnus

Vyresni žmonės dažniausiai turi neigiamą nuomonę apie paauglius, sakydami, kad jie yra tingūs, pastoviai kartoja apie savo teises ir nuolat yra įlindę į telefonus. Apibūdinimus galima tęsti ir tęsti, tačiau tai tikrai nebūdinga visiems paaugliams…

Savannah Jones istorija tik įrodo, kad paaugliai gali būti drąsūs ir pasiaukojantys. Kartais net drąsesni už suaugusiuosius!

Reklama

14-metė mergina prižiūrėjo savo keturmetę dukterėčią Zooey, kai kažkas pradėjo belstis į namų duris.

Žinodama, kad niekas neturi ateiti, Savannah neatidarė durų, tačiau beldimas pasidarė dar atkaklesnis. Paauglė tyliai priėjo prie durų akutės ir pamatė nepažįstamą vyrą, kuris stipriai daužė į duris.

Nieko nelaukusi Savannah pagriebė savo dukterėčią ir nusinešė į vonios kambarį. Paauglė liepė mergaitei netriukšmauti.

Savannah parašė mamai SMS žinutę ir papasakojo, kas vyksta. Tačiau netrukus nepažįstamas vyras išspyrė namų duris ir užėjo į vidų.

Reklama

Išsigandusi paauglė ir toliau rašė mamai žinutes, o mažoji Zooey stengėsi sėdėti kuo tyliau. Drąsi paauglė labiau rūpinosi dukterėčios saugumu nei savo.

Vienoje žinutėje mergina rašė: “Aš nenoriu, kad jis išgirstų, jog su manimi yra Zooey. Ji dar labai maža ir negali nukentėti…“.

Reklama

Laimei, Savannah mama iškvietė policiją, o paauglė ir dukterėčia tyliai pralaukė, kol policijos pareigūnai įsiveržė į vidų. Deja, įsibrovėlis jau buvo spėjęs pabėgti.

Pareigūnai pasveikino jauną merginą už drąsą ir kritinį mąstymą tokioje siaubingoje situacijoje.

“Aš labai bijojau. Tačiau ne tiek dėl savęs, kiek dėl Zooey“ – vėliau televizijos žurnalistei pasakojo Savannah Jones.

Ši paauglė yra tikra herojė!

Reklama