Skip to main content

Kaimynai iškvietė policijos pareigūnus dėl triukšmingo vakarėlio. Atvykusių policininkų poelgis pribloškė visus šventės dalyvius

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna akimirkų, kurias ne tik norisi, tačiau ir būtina švęsti. Kiekvienas iš mūsų esame įvairiai šventę gimtadienius ir kitas šventes – tiek ramiai, tiek triukšmingai, tiek su šokiais ir garsiu bendravimu. Gyvenimas tuo ir gražus, kad galima sukurti įsimintinas akimirkas ir džiaugtis puikiu laiku su muzika, skaniu maistu ir gera kompanija.

Reklama

Tačiau tai ne visada patinka tiems, kas nedalyvauja toje šventėje, tačiau turi girdėti viską už sienos ar už tvoros. Teksaso Carrollton miesto policijos dispečerinė gavo iškvietimą adresu, kuriame vyko šventė ir buvo daug triukšmo. Paskambinę kaimynai prašė policijos nutildyti triukšmadarius ir išvaikyti visą vakarėlį.

Pareigūnai, atkeliavę nurodytu adresu šiek tiek dvejojo, ar verta eiti vidun, juolab kad lauke buvo dar ankstyvas vakaras, tačiau jie negalėjo ignoruoti kito žmogaus skundo. Vakarėlis akivaizdžiai vyko galiniame namo kieme, grojo garsi gyva muzika ir girdėjosi didelio šeimos susibūrimo garsai.

Reklama

Buvo aišku, kad vyksta kažkokia šeimos šventė, o su pareigūnais išėjusi jauna mergina maloniai pasitiko pareigūnus ir netrukus paaiškino, kad šeima švenčia jos sesers išleistuves. Pripažinkime, tai yra didelis pasiekimas ir žingsnis gyvenime, todėl žmonės turi pilniausią teisę tą atšvęsti!

Reklama

Štai tada pareigūnų elgesys nustebino net pačią šventės šeimininkę, kuri pasiūlė vyrams užeiti pavalgyti. Nors vienas iš jų spyriojosi, kitas buvo labai iniciatyvus ir iš karto priėmė kvietimą. Apėję namą visi kartu atsidūrė pačio šauniausio vakarėlio viduryje.

Nors visas būrys giminaičių nustebo pamatę uniformuotus vyrus jų šventėje, tačiau netrukus jų elgesys parodė jų tikruosius ketinimus. Pirmasis policinikas nieko nelaukdamas pradėjo šokti su viena iš merginų, o kitas pakalbino šventės “kaltininkę”.

Reklama

Jis pasveikino ją su diplomo gavimu ir taip pat parodė keletą šokių žingsnelių. Visi buvo susižavėję tokiu nuostabiu ir žmogišku pareigūnų elgesiu. Netrukus jie atsisveikino ir turėjo grįžti toliau dirbti. Laimei, jie nepareiškė jokių priekaištų vakarėlio šeimininkams ir palinkėjo gerų linksmybių. Buvo akivaizdu, kad tai – šeimos šventė, o ne nepilnamečių balius su daug alkoholio, trankia muzika iki ryto ir kokiais nors narkotikais.

Reklama

Be abejo, jie galbūt priminė apie taisykles dėl triukšmo naktį, tačiau jie neturėjo jokio pagrindo nutraukti šventę, kuri vyko vis dar dienos metu. Visą laiką pareigūnų veiksmus fiksavo vieno iš jų video kamera, tad netrukus policijos komisariatas paskelbė linksmą video ir internete.

Prie vaizdo įrašo buvo ir nuotaikingas prierašas “Mes esame “kviečiami” į pačius smagiausius vakarėlius”. Be abejo, šis nuotaikingas video sulaukė neįtikėtino atsako, nes tikrai retai kada pamatysi policininkus per iškvietimą, kurie prisijungtų prie vakarėlio vietoje to, kad jį nutrauktų!

Smagiausia video akimirka buvo pabaigoje, kai išėję iš vakarėlio pareigūnai vis dar ėjo šokio judesiu ir sakė: ”Galėčiau šiame vakarėlyje praleisti ir visą naktį”. Video sulaukė įvairių komentarų, teigiančių, kad iškvietę policiją žmonės, kuriems trukdė triukšmas, buvo likę nuskriausti dėl policijos neveiksnumo. Tačiau reikėtų visada prisiminti, kad visi mes žmonės ir kartais tereikia supratimo ir kantrybės. Kiekviena situacija nelygu kitai, tad jeigu kas nors planuoja šventę, turbūt lengviausia išvengti skundų – tai sukviesti visą kaimynystę į šventę!

Nuotaikingas viso įvykio video štai čia:

Reklama