Skip to main content

Nuotaka ilgai galvojo, kaip pagerbti savo vėžiu sergančią mamą vestuvių metu. Tačiau to, ką padarė jaunieji šventės eigoje, niekas negalėjo net įsivaizduoti

Nėra nieko sunkiau nei matyti savo tėvus kenčiančius nuo ligos ar kitos negandos. Kad ir kaip bebūtų, vaikai savo tėvams skolingi yra bent jau už gyvenimo dovaną. Natūralu, kad vaikai jaučia didelį skausmą negalėdami palengvinti savo tėvų naštos.

Reklama

Jony Macapagal iš Naujosios Zelandijos būtent taip ir pasijuto, kai jos mama gavo siaubingą žinią apie diagnozuotą vėžį. Blogiausia buvo tai, kad per vėlai atrastas kiaušidžių vėžys buvo jau 4-toje stadijoje, todėl nuo pat pirmų dienų jos mamai Luna teko iškęsti labai sunkų ir intensyvų gydymą.

Tačiau mama visada išlaikė vidinę stiprybę, kuria dalinosi ir su savo vaikais, kurie labai stipriai pergyveno dėl jos sveikatos. Luna pasirinko ir toliau dirbti viso gydymo metu, kas labai padėjo moteriai nepulti į depresiją ir užsiimti tuo, kas jai teikia malonumą.

Reklama

Nepaisant virš šeimos kabojusio ligos šešėlio, visų gyvenimas privalėjo tęstis. Nors mamos sveikata pastoviai svyravo, skatinamos mamos dukros gyveno toliau ir pildė savo svajones. Viena iš Jony svajonių buvo ištekėti ir būti mamos palydėtai prie altoriaus.

Reklama

 Nors 20-metė mergina neplanavo ištekėti taip anksti, ji neabejojo savo santykiu su mylimuoju Alistair stiprumu. Savo antrąją pusę ji pažįsta nuo vaikystės, tačiau poros romantiški jausmai gimė tik prieš 3 metus. Neabejodami savo jausmų tikrumu, pora pradėjo galvoti apie santuoką. 

Kai Alistair gavo Jony tėvų palaiminimą, jis pasipiršo mylimajai ir jie suplanavo savo meilės šventę. Ceremonijos metu mergina negalėjo nuslėpti savo džiaugsmo ašarų, kai ji mamai už parankės žingsniavo savo šeimyninio gyvenimo link. Tą dieną nepaisant ligos šešėlio visų veiduose buvo šypsenos ir daug džiaugsmo.

Reklama

Tačiau pora turėjo ir kitą staigmeną savo tėvams, o ypatingai mamai Luna. Iš Filipinų kilusi šeima turi savo unikalias vestuvines tradicijas. Po pirmojo jaunųjų šokio turėjo sekti antrasis, kurio metu visi svečiai turėjo į poros drabužius dėti pinigus. Ši tradicija buvo skirta pritraukti laimę ir priteklių tolimesniame naujos šeimos gyvenime.

Reklama

Tačiau Alistair ir Jony nusprendė padaryti kai ką kito. Jony ir jos sesuo nuo pat pirmos dienos rodė palaikymą mamai jos sunkiausiu metu, tačiau šią svarbią merginai dieną ji norėjo pademonstruoti kur kas didesnį solidarumą.

Abu jaunieji nusprendė nusiskusti plaukus taip atkreipdami dėmesį į vėžiu sergančius pacientus, o visi norintys ir galintys galėjo paaukoti pinigų, kurie bus skirti ne pelno siekiančioms organizacijoms, dirbančioms su vėžiu sergančiais pacientais.

Nors tai nėra retas atvejis, kai vaikai palaikydami savo tėvus nusiskuta savo plaukus, tačiau ši istorija buvo išskirtinė, nes mergina tai padarė vienos svarbiausių savo gyvenimo švenčių metu. Visas šis gestas įgavo kur kas didesnę prasmę, nes net įsimintiniausią savo gyvenimo dieną dukra savo dėmesį, meilę ir rūpestį skyrė mamai.

Salėje neliko nei vieno žmogaus, kurio nesujaudintų toks poros poelgis. Be abejonės, Jony tėvai buvo iki širdies gelmių sujaudinti tokio vaikų poelgio. Po neišdildomą įspūdį palikusios ceremonijos visi dalijosi apsikabinimais ir šoko. Tai buvo viena gražiausių dienų šios sunkumus išgyvenančios šeimos gyvenime. 

Nors Luna savo kovą su liga pralaimėjo praėjus vos dviems mėnesiams po dukros vestuvių, jos artimieji gali švaria sąžine pasakyti, kad paskutiniai moters gyvenimo metai buvo kupini meilės, artumo, nuoširdumo ir atsidavimo. Jony su vyru džiaugiasi, kad jie spėjo mamai padovanoti džiaugsmą matyti savo dukrą ištekant. Poros pastangų dėka tiek internete, tiek vestuvių metu, buvo surinkti tūkstančiai dolerių, kurie nors truputį padės organizacijoms, kurios padeda išgyventi kitiems tokiems žmonėms, kaip a.a. Luna. 

Nuostabus šeimos video iš ceremonijos:

Reklama