Skip to main content

Vestuvių metu jaunavedžiai liepė vieniems svečiams išeiti iš šventės, nes jie nepaisė svarbaus punkto, parašyto kvietime į vestuves

Kiekviena jaunųjų pora svajoja, kad jų vestuvės atrodytų būtent taip, kaip nori jie, juk tai pati svarbiausia diena jų gyvenime. Nenuostabu, kad tokios ypatingos šventės organizavimas būsimiems jaunavedžiams gali būti labai įtemptas, ypač kai kažkas nenori laikytis jų sugalvoto plano. 

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ką kviesti į vestuves, o ko ne? Šį klausimą sau uždavė kiekvienas, kuris kada nors planavo savo išsvajotą šventę. Į svečių sąrašą pateko sutuoktinių pora, su kuria būsimoji nuotaka nebuvo labai artima. Tačiau pora buvo pakviesta, nes jie buvo seni šeimos draugai.

Asociatyvi nuotrauka

Būsima nuotaka kvietimuose aiškiai nurodė, kad vaikai ceremonijoje NĖRA laukiami, todėl visa ceremonija ruošiama atsižvelgiant į suaugusius svečius. Atėjus vestuvių dienai paaiškėjo, kad minėta pora prašymo neįvykdė ir vestuvėse pasirodė su dviem savo vaikais iki penkerių metų.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Nuotaka savo reakcija į kvietimo prašymo nepaisymą pasidalijo internete. Kaip pati prisipažįsta, bažnyčioje vykusios ceremonijos pradžioje ji užmerkė akis. Ji buvo per daug užsiėmusi, be to, jautė stresą ir nenorėjo jaudintis papildomai. Ji taip pat vylėsi, kad vaikai čia gali būti tik kurį laiką ir vestuvėse neužsibus – kas nors ateis jų pasiimti arba tėvai parveš juos atgal namo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Deja, greitai paaiškėjo, kad šiuo atveju viskas buvo visiškai kitaip. Prasideda vestuvių šventė, pasirodo jau minėta pora ir vaikai vis dar yra su jais.

“Turėjau daug kitų svečių ir tikrai neketinau tuo rūpintis, todėl paprašiau mūsų vestuvių planuotojos nueiti ir paklausti, ar kas nors pasiims vaikus iš vakarėlio, nes aiškiai nurodėme mūsų vestuvių kvietimuose, kad vietos vaikams nėra. 

Asociatyvi nuotrauka

Juk visi vartoja alkoholį, švenčia garsiai ir trankiai, o verkiantys ir lakstantys vaikai į mūsų planą nebuvo įtraukti. Vestuvių planuotoja atėjo pasikalbėti su pora. Iš tolo mačiau, kad jie ginčijasi, todėl nusprendžiau prieiti prie jų ir jai padėti. Jie tikėjosi, kad aš skubu jiems į pagalbą, nes pradėjo kalbėti apie tai, kaip nemandagiai mūsų organizatorė elgiasi su jais. Paaiškinau, kad iš tikrųjų aš pati nusiunčiau ją pasikalbėti su jais apie vaikus. Pakartojau, kad kvietimas į vestuves ir priėmimą ne vaikams ir tai aiškiai pasakiau.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Pažįstama susijaudinusi manęs atsiprašė ir patikino, kad prižiūrės vaikus, kad jie nieko nesugadintų. Aš sakiau, kad tai ne esmė. Tada prie mūsų priėjo mano vyras ir pradėjo ginčytis su moters vyru, situacija buvo labai įtempta. Galų gale aš neištvėriau. Liepiau jiems išeiti ir, laimei, jie manęs paklausė nekurdami papildomų scenų. Tai buvo labai nemaloni situacija, o to ir norėjau išvengti. Man skaudu pagalvoti, kad mano vestuves sugriovė šis incidentas. Mama vėliau man pasakė, kad visi apie tai kalbėjo. Ar aš pasielgiau kaip niekšelis, kai paprašiau sutuoktinių su vaikais, kad išeitų iš mano vestuvių?”

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ar nuotaka pasielgė teisingai? Nors nuomonės šiuo klausimu skiriasi, pasirodo, kad dauguma internautų stojo į jos pusę.

“Vestuvės turi būti 100% tokios, kokių nori nuotaka ir jaunikis”.

“Būtent jie elgėsi blogai, nes į vestuves atėjo su vaikais, nors aiškiai parašei, kad to nenori”.

Asociatyvi nuotrauka

Vestuvių šventė yra tai, ką kartais planuoja visus metus ir tikrai mažiausiai norime, kad kažkas mums ją sugadintų. Nuomonės apie nuotaką išsiskyrė, tačiau vis dėl to dauguma pritarė, kad moteris pasielgė teisingai, kadangi niekas neturi teisės gadinti tos ypatingos dienos. Kaip manote jūs? Ar elgtumėtės taip pat kaip ši jaunoji? 

Reklama