Skip to main content

Paauglys pamatė mokyklos naujoką, grįžtantį autobusu namo su ašaromis. Sužinojęs, kas nutiko, berniukas atidavė jam visus turėtus pinigus dėl jautrios priežasties

Pirma diena mokykloje neretai būna pati baisiausia, nesvarbu, ar tik pradedi eiti į pirmą klasę, ar pakeitęs mokyklas pirmą kartą ateini į naują aplinką. Būtent todėl labai svarbu, kad vaikai ir mokytojai visada pasirūpintų naujokais tam, kad jie nepatirtų psichologinių traumų pačią pirmą mokslų dieną.

Reklama

Net labiausiai pasitikintys savimi vaikai gali pakliūti į bėdą, todėl bendraamžių gerumas yra labai svarbu. 15-metis Tom O’Brien buvo pilnas energijos ir entuziazmo po to, kai rugsėjo pirmoji jo mokykloje praėjo sklandžiai. Jis džiaugėsi sutikęs draugus, kurių nematė visą vasarą bei susipažino su keletu naujų žmonių.

Kai atėjo metas grįžti namo Tom įlipo į autobusą ir atsisėdo tarp kitų mokinių. Staiga jis pamatė ir išgirdo kito nematyto berniuko verksmą. 11-metis vilkėjo tos pačios mokyklos uniformą, tačiau Tom jį matė pirmą kartą. Tom pasidarė smalsu, kodėl berniukas verkia, todėl jį pakalbino.

Reklama

Pasikūkčiodamas išsigandęs berniukas paaiškino, kad jis netyčia įsėdo ne į tą autobusą ir su kiekviena minute jis važiuoja vis tolyn nuo savo namų, iki kurių iš šios krypties jis absoliučiai nežino nei kelio, nei kurį autobusą reikia pasirinkti. Buvo akivaizdu, ši diena buvo sunki naujam mokiniui, o šis įvykis tik dar labiau jį prislėgė, nuliūdino ir išgąsdino.

Reklama

Tom nieko nelaukdamas pasiūlė jam išlipti kartu su jais sekančioje stotelėje. Išlipę berniukai iškrapštė savo kišenes ir visi kartu davė visus grynuosius, kuriuos turėjo tam, kad jis sumokėtų už taksi kelionę ir nuvažiuotų tiesiai namo savo adresu. Sulaukę taksi automobilio paaugliai perdavė pinigus vairuotojui, tačiau supratęs, kas nutiko su berniuku, vyras pasiūlė jį nuvežti nemokamai.

Berniukas vardu Alex netrukus grįžo saugiai namo ir apie nuostabų Tom poelgį papasakojo mamai. Be abejonės, mama buvo labai laiminga, kad viskas gerai baigėsi.  Tačiau labiausiai ją sujaudino tai, kokie draugiški ir kupini atjautos kitam buvo šie paaugliai. Moteris norėjo asmeniškai padėkoti savo sūnaus gelbėtojams ir parašė Facebook įrašą į mokyklos bendruomenės puslapį.

Reklama

Netrukus Tom sulaukė asmeninės Alex ir jo mamos padėkos už parodytą žmogiškumą.

“Šiais laikais, kai girdime istorijas apie moksleivius, dažniausiai girdime apie patyčias ir tai, kokie neišauklėti šiandien yra vaikai. Tom ir jo draugai yra gyvas įrodymas, kad niekieno neverčiami, šie paaugliai savo širdyje žinojo, kaip pasielgti. Jie ne tik padėjo nuraminti Alex, tačiau atidavė jam savo kišenpinigius kelionei su taksi! Šiais laikais taip nepasielgia net suaugę žmonės” – apie situaciją kalbėjo Alex mama. Moteris iš visos širdies dar kartą padėkojo berniukams ir jų tėvams už tai, kad auga jaunoji karta, kuri dar turi gyvas ir gražias širdis ir sielą.

Reklama