Skip to main content

Trijų vaikų mama susilaukė milžiniškos kirtikos dėl pasirinktos aprangos mokyklos šventei. Tačiau moters atsakymas visus paliko be žado

Trijų vaikų mama Bella Vrondos labai didžiavosi savo vyresnėle dukra, kai jai buvo įteiktas diplomas už puikius pasiekimus mokykloje. Ta proga moteris nusifotografavo su savo gražiais vaikais ir pasidalino nuotrauka socialinio tinklo paskyroje. Tačiau netrukus po šia nuotrauka ėmė plūsti komentarai, kuriuose žmonės teigė, jog tokia moters apranga yra visiškai nepriimtina mokyklos šventei.

Reklama

“Mano nuotrauka apskriejo visą internetą, nes vienas komentatorius pasakė, kad mano apranga yra nepriimtina mokyklos šventei. Daug internautų komentavo, kad mano krūtinė per daug šviečia ir kad aš neturėčiau vilkėti tokios suknelės“ – pasakoja Bella.

“Kai kurie netgi sakė, kad geriau šiuos pinigus išleisčiau savo vaikams. Mane šie žodžiai labai įžeidė… Negi kai kurie galvoja, kad aš rūpinuosi tik savo išvaizda?“ – klausė 33-ejų moteris, kuri po paskutinio nėštumo atsikratė nemažai kilogramų ir pasidarė krūtų didinimo operaciją.

Reklama

“Kai kurie žmonės per daug kreipia dėmesį į kitų išvaizdą… Aš iš karto buvau nuteista, negalėdama pasakyti nė žodžio“.

“Plastinę operaciją pasidariau tikrai ne dėl to, kad atrodyčiau kaip filmų suaugusiems žvaigždė… Mano kūnas labai pasikeitė po trijų nėštumų, todėl norėjau atrodyti šiek tiek gražiau. Tai, kad esu trijų vaikų mama, dar nereiškia, jog negaliu dėvėti suknelių ir aukštakulnių“.

Reklama

Bella stengėsi nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus, tačiau ją nuliūdino tai, kad žmonės teisia kitus net nežinodami tikrosios situacijos. Juk šiuolaikiniame pasaulyje nėra nustatyto standarto, kaip turėtų atrodyti kiekviena mama…

O Jūs ar sutinkate su Bellos nuomone?

Reklama