Skip to main content

Pabroliu turėjęs būti vyras atvyko į draugo vestuves, tačiau ceremonijos vietoje pamatytas vaizdas jį šokiravo

Dauguma moterų visame pasaulyje svajoja apie amžiną meilę ir gražias vestuves. Vienoms vyrai pasiperša po kelių mėnesių draugystės, kitoms po dešimtmečio. Ši pora yra išskirtinė. Vyras kelis kartus bandė pasipiršti savo merginai, tačiau ji nebuvo tikra, ar ji daro teisingą pasirinkimą. 

Reklama

36-erių Aleasha Pilaw jau buvo ištekėjusi 2 kartus, dėl to dvejojo, ar nori tai daryti dar kartą. Jos draugas Paulo Schoproni net kelis kartus siūlė jai savo ranką ir širdį, tačiau moteris vis dvejojo ir nesiryžo atsakyti vyrui teigiamai. Galiausiai moteris apsisprendė ir surengė kai ką neįtikėtino.

„Anksčiau jis elgdavosi taip, kad stovėdavo ryte lauke, kai važiuodavau pro šalį, laikydamas reklaminį stendą su užrašu „Ar tekėsi už manęs?“- tai buvo tikrai gėdinga“- juokingas situacijas prisimena moteris. 

Reklama

Taigi vieną dieną pora buvo pakviesta į draugų įžadų atnaujinimą. Tai buvo geras Paulo draugas, kuris paprašė būti pabroliu šioje gražioje šventėje. Vyras skubėjo į šventę, nes turėjo laukti jaunosios ir jos pamergių šalia altoriaus. Tačiau kai Paulo jau buvo vietoje ir pamatė kas vyksta buvo visiškai šokiruotas. 

Reklama

Apsivilkusi baltą suknelę, dainuodama savo mylimiausią dainą pasirodė Aleasha. Vyras negalėjo patikėti savo akimis ir iš pradžių nesuprato kas vyksta. Jis manė, kad tai pokštas:

„Net ir dabar, nors turbūt šimtą kartų žiūrėjau vaizdo įrašą, vis tiek negaliu tuo patikėti tuo kas įvyko”- sako vyras.

Nors svečiai buvo nustebinti, Paulo atrodė visiškai sukrėstas. Jis apkabino savo draugą, kai suprato, kad iš tiesų tuokiasi jis su mylimaja. Aleasha priklaupė ant kelių ir uždavė tą lemtingą klausimą. Tačiau vyras, keršydamas už slapta surengtas vestuves atsakė “ne” ir išėjo. Po akimirkos grįžo ir aistringai pabučiavo savo nuotaką. 

Reklama

Aiškindama savo sugalvotą apgaulės planą, Aleasha atskleidė, kad pastaruosius dvejus metus Paulo jai piršosi „apie 30 kartų per dieną“. Po to, kai ji buvo ištekėjusi du kartus, ji nenorėjo to daryti dar kartą, tačiau galiausiai Paulo pasiekė savo, nes moteris pasidavė ir surengė vestuves pati.

Reklama