Skip to main content

Pagyvenusiam vyrui teko atvykti į teismą dėl greičio viršijimo. Senolis pravirko, kai išgirdo teisėjo sprendimą

Daugeliui tokio amžiaus žmonių būna jau sunku pakilti iš lovos, tačiau 96-erių Victor Colella buvo sustabdytas policijos pareigūnų dėl greičio viršijimo. Po kurio laiko vyrui teko stoti prieš teismą. Čia jis susitiko su teisėju Frank Caprio, kuris yra puikiai žinomas dėl savo gero humoro jausmo ir supratingumo.

Reklama

Šis teisėjas noriai išklauso įstatymo pažeidėjų kalbas ir stengiasi kuo labiau įsigilinti į jų situacijas.

96-erių Victorui Coellai teko stoti prieš teismą ir pasiaiškinti, kodėl viršijo leistiną greitį vidurinės mokyklos zonoje.

“Įprastai aš neviršiju greičio“ – savo kalbą pradėjo Victor.

“Šiemet man sukako jau 96-eri metai ir dažniausiai važiuoju netgi žemesniu, nei leistinu greičiu. Automobiliu naudojuosi tik tada, kai yra būtinybė“ – tęsė garbaus amžiaus vyras.

Vėliau Victor Colella pasakojo, kad vežė savo neįgalų ir vėžiu sergantį sūnų į gydymo įstaigą. Senolis taip pat pridėjo, kad sūnui privaloma apsilankyti ligoninėje kas dvi savaites.

Reklama

Teisėjas Frank Caprio liko labai sužavėtas tokiu senuko nuoširdumu.

“Jūs esate labai geras žmogus“ – sakė teisėjas.

“Jūs esate puikus pavyzdys, koks turėtų būti žmogus. Spėjote jau įkopti į dešimtą dešimtį, tačiau vis dar stengiatės pasirūpinti savo artimaisiais. Tai yra nuostabu“.

Vėliau Frank Caprio pasiteiravo, koks sūnaus amžius, o Victor atsakė, jog 63.

Reklama

“Ir tėvelis vis dar juo rūpinasi“ – prieš perskaitydamas nuosprendį nusišypsojo teisėjas.

“Noriu jums palinkėti visa ko geriausio. To paties linkiu ir jūsų sergančiam sūnui. Tikėkimės, kad jo sveikata artimiausiu metu pagerės, o šią bylą atmetu“ – tarė teisėjas Frank Caprio, prieš palinkėdamas senukui sėkmės ateityje.

Victor Colella buvo labai sujaudintas tokio teisėjo gerumo ir jo skruostais pradėjo riedėti ašaros.

Štai ką galima vadinti tikru teisingumu!

Reklama