Skip to main content

Pamačiusi anūkės išleistuvių suknelę, močiutė negalėjo sulaikyti ašarų

Ši istorija apie merginą iš Kalifornijos ir jos močiutę, arba, tiksliau, apie tai, kodėl močiutė, pamačiusi anūkę, negalėjo sulaikyti ašarų. Šis video greitai pasklido internete.

Cassie atėjo ypatingas vakaras, kai reikėjo išsirinkti suknelę išleistuvėms. Daugelis merginų, atėjus tokiai progai, prieš tai lekia į parduotuves ir perka naują suknelę šiam gyvenimo įvykiui, tačiau ši mergina nusprendė pasielgti visai kitaip.

Reklama

Kažkada močiutė buvo daviusi suknelę pažaisti mergaitei, kai ji dar buvo jaunesnė. Tai buvo Dottie išleistuvių suknelė, kurią ji vilkėjo 1950-aisiais. Ji atidavė šią suknelę, maniusi, kad mergaitė tiesiog pažais su ja ir pamirš, tačiau mergina nė neišpurvino suknelės ir labai ją saugojo reikšmingam gyvenimo momentui. Niekas neįtarė, kad tai bus vidurinės baigimas.

Cassie visada traukė vintažiniai drabužiai. Būtent šį pomėgį ji ir įgavo iš savo močiutės. Mergina sako, kad suknelė jai atrodė tobula, todėl sugalvojo ja vilkėti per išleistuves ir tuo pačiu padaryti staigmeną mylimai močiutei.

Šeima žinojo, kad mergaitė ruošiasi taip padaryti, tačiau saugojo šią paslaptį iki lemtingos akimirkos. Štai kaip ji atrodė:

Reklama