Skip to main content

Policija gaudė dideliu greičiu nuo jų sprukusį automobilį. Sustabdyta vairuotoja turėjo pasiteisinimą, kokio jie dar negirdėjo

Emily Sindt iš Oklahomos valstijos pasirinko tikrai ne tą dieną nusižengti įstatymams. Iš pradžių moteris buvo sustabdyta pareigūno, nes ji nebuvo prisisegusi saugos diržo, o paskui paaiškėjo ir daugiau keistų detalių.

Reklama

Su savimi mergina neturėjo nei draudimo dokumentų, nei asmeninių tapatybės dokumentų, išskyrus medicininės marihuanos kortelę. Patikrinęs jos asmens duomenis sistemoje policininkas sužinojo ir tai, kad vairuotoja yra netekusi vairuotojo teisių! Į visus savo nusižengimus moteris pradėjo reaguoti nervingai ir kūrė pasiteisinimus.

“Šiandien mano gimtadienis!”- pradėjo šaukti nusižengusi mergina. Tačiau toks pasiteisinimas nepraslydo. Ji griebėsi šiaudo ir pradėjo maldauti ją paleisti, sakydama: “Na kodėl manęs negalite paleisti? Aš labai noriu į tualetą” . Patruliams teko girdėti daug įvairių pasiteisinimų, bet šis – vienas juokingiausių. Patikrinus moters kriminalinius duomenis pareigūnai pamatė, kad jai yra išduotas arešto orderis dėl muštynių su policija.

Reklama

Vos jiems pradėjus sakyti apie tai, kad moteriai teks keliauti su jais į areštinę, ji užvedė automobilį ir pradėjo sprukti. Gaudynės buvo pakankamai pavojingos, nes bėglės greitis siekė net 70 mylių per valandą greitį (112 km/h) gyvenvietėje. Tačiau pagaliau sustabdžius moterį ir pagrasinus ginklu ji pasidavė. Ji tęsė savo maldavimus paleisti ją pasinaudoti tualetu, tačiau policija jai atsakė, kad ji jau būtų areštinėje, jeigu nebūtų bėgusi.

Reklama

Paskutinė moters frazė prieš įlipant į policijos automobilį buvo “Ar galiu nusikakoti jūsų automobilyje?”. Visą šį keistą elgesį galbūt paaiškina faktas, kad po arešto apieškotame automobilyje buvo rasta pypkė su stipriais narkotikais.
Kokių originalių pasiteisinimų policijai esate girdėję Jūs?
Policijos video, kuriame užfiksuotas visas veiksmas:

 

Reklama