Skip to main content

Policininkas padėjo nėščiai narkomanei, kuri prašė pagalbos. To, ko mergina paprašys po keleto mėnesių, vyras nesitikėjo išgirsti

Policijos pareigūnams neretai tenka susidurti su pačiomis žiauriausiomis situacijomis ir žmonėmis. Pareigūnas Jesse Whitten savo tarnybos metu susiduria su įvairiais atvejais, tačiau viena pažintis su nuo narkotikų priklausoma mergina jam įstrigo giliai.

Reklama

Pirmą kartą jis susipažino su nuo heroino priklausoma mergina, kuri tą pačią dieną papasakojo visą savo gyvenimo istoriją Jesse. Pareigūnas buvo pratęs pasirūpinti benamiais narkomanais ir jiems rasdavo arba išsiblaivinimo centrus, arba tiesiog nakvynę/ Buvo akivaizdu, kad daug problemų turinčiai merginai reikia pakaikymo, pokalbio ir tiesiog išklausymo.

Jis kas porą mėnesių vis susidurdavo su į bėdą įsivėlusia mergina, tačiau vieną kartą jis pastebėjo jos pilvą. Mergina buvo nėščia. Jis vieną kartą sutikęs ją mieste net supažindino merginą su savo žmona Ashley. Kai Ashley paklausė ar ji nėščia, mergina pridėjo jos ranką prie pilvo.

Reklama

Ashley nežinojo, kaip greitai pasikeis jų gyvenimas ir kokia lemtinga bus ta pažintis. Praėjus daugiau nei pusmečiui pora, auginanti tris mergytes gavo skambutį. Tai buvo socialinės rūpybos darbuotojai, kurie pasakė Jesse ir Ashley kai ką, kas jiems atėmė žadą.

Reklama

Nors jų pažįstama nuo narkotikų priklausoma mergina ir bandė nustoti vartoti, jai nepavyko. Ji pagimdė mergaitę, kurios organizme pirmomis jos gyvenimo minutėmis buvo rasta heroino. Praėjus 5 mėnesiams jos motinystės teisės  buvo atimtos ir mažylei buvo ieškoma skubi globa.

Štai tada mergina paprašė darbuotojos kreiptis tiesiai į Jesse ir Ashley su prašymu priglausti jos dukrą. Jesse ir tos merginos pažintis jai suteikė pasitikėjimo jausmą pareigūnu, o pažintis su jo žmona viską užtvirtino. Ji žinojo, kad jos mergaitė būtų gerose rankose, tad liko tik išgirsti Jesse ir Ashley atsakymą.

Reklama

Jie nė nedvejodami sutiko, nes jie taip pat jautė jau užsimezgusį ryšį su mažyle ir jos mama. Jesse padėjo dešimtims benamių savo karjeros metu, tačiau šis kartas buvo keičiantis gyvenimą iš pagrindų. Kadangi šeima jau turi patirties su mergaičių auginimu, mažylės Harlow adaptacija šeimoje buvo be problemų.

Reklama

Netrukus šeima legaliai tapo mergaitės įtėviais, taip užtvirtindami ryšį su Harlow visam gyvenimui. Jie ir toliau palaiko ryšį su mergina, kurios draugystė jiems davė dar vieną mažą stebuklą.

Šeimos istorija video reportaže anglų kalba:

 

 

Reklama