Skip to main content

Pora sužinojo, kad kaimynai reiškia nepasitenkinimą jų seniai remontuoto namo išvaizda. Tačiau netrukus visi pamatė, kodėl namas neprižiūrėtas ir užsičiaupė

Jimmy Curcuru su žmona Marilyn gyveno tame pačiame name jau keletą dešimtmečių. Pora į didelį namą įsikraustė kai jie buvo pakankamai jauni, tačiau su metais senstant ir suprastėjus abiejų sveikatai, namo priežiūra ir remontai abiems tapo sunkiai įveikiama misija.

Reklama

Ne pačius geriausius laikus išgyvenanti pora vieną dieną sulaukė labai nemalonios žinutės. Pašto dėžutėje Jimmy rado laišką, adresuotą “šio namo savininkui”. Viduje buvo popieriaus skiautė, kurioje buvo parašyta vos viena frazė – “prašau, nudažyk mane”. Vyras suprato, kad kalba eina apie jo namo sienų ir tvoros nusilupusius dažus.

 “Skausmas akims” – taip apibūdino jo namus kažkas, neturėjęs drąsos net pasirašyti ir atskleisti savo tapatybę.

 “Aš žinau, kad namus reikia perdažyti. Jeigu kas nors ateitų asmeniškai su manimi pakalbėti, pasakyti, kas kam nepatinka, aš gal turėčiau galimybę papasakoti, kodėl taip yra” – su nuoskauda sakė Jimmy. Jam buvo labai skaudu skaityti žinutę, kuri buvo parašyta visiškai negalvojant apie už visko slypinčias priežastis.

Reklama

 “Mes žinome, kaip atrodo mūsų namas. Visiškai nėra jokios būtinybės mums tai pranešti” – sakė vyras.

Jimmy visada mėgo darbuotis prie namų ir sode – kaip ir daugeliui, tai dažnai buvo ne darbas, o poilsis dienos pabaigoje. Tačiau netikėtai prieš 15 metų ištikęs širdies smūgis visiškai pakeitė iki tol sveiko vyro gyvenimą.

Reklama

Po 4 širdies operacijų jis nebegali judėti taip, kaip anksčiau, todėl darbas užsilipus aukštai ant kopėčių liko tik jo svajone. Marilyn taip pat visiškai netikėtai labai sunkiai susirgo. Diagnozuota išsėtinė sklerozė pamažu atėmė iš moters ne tik sveikatą, bet ir galimybę vaikščioti. Jokių darbų fiziškai patys negalintys atlikti Jimmy ir Marilyn privalėtų nusisamdyti profesionalus, kurie galėtų atlikti namo remontą ir dažymą.

Pora tam paprasčiausiai neturi lėšų. Jie manė, kad anoniminis laiško siuntėjas gal pagalvotų du kartus prieš siunčiant žinutę, jei jis/ji žinotų visą jų situaciją. Nors pora nelaikė pykčio ant tokių kaimynų, savo emocijas Facebook tinkle išliejų jų pasipiktinusi dukra. Ji papasakojo kas nutiko jos tėvams tam, kad kiti pasimokytų iš šios situacijos neskubėti vertinti ir teisti žmonių, kai nežinai jų situacijos.

Reklama

Tačiau daug dėmesio sulaukęs įrašas sukėlė tikrą pozityvo bangą. Viena iš skaitytojų, kurią sujaudino ši istorija, nutarė porai sukurti Gofundme lėšų rinkimo puslapį, kuriame visi norintys galėtų prisidėti prie jų rūpesčių palengvinimo. Niekas absoliučiai nesitikėjo, kad istorija išplis kaip virusas ir aukos porai keliaus iš viso pasaulio.

Reklama

Jimmy ir Marilyn negalėjo patikėti tuo, kad per keletą mėnesių jie gavo per  80 000 dolerių! 

Mes rūpinomės šiuo namu ištisus dešimtmečius. Man sunku yra patikėti tuo, kaip visiškai nepažįstami žmonės dabar mums suteikia šansą ir toliau puoselėti grožį ir tvarką savo namuose.”

Neseniai baigti darbai pakeitė namo išvaizdą visiškai. Niekur nebeliko atsilupusių dažų, buvo perdarytas namo stogas, įdėti nauji langai. Be tokio bendruomenės palaikymo pora niekaip nebūtų pasiekusi tokių rezultatų savo jėgomis. Be abejonės, Jimmy ir Marilyn šmaikštauja, kad jų namas nebeerzins kaimynų. Jie patys mylėjo tą namą tokį, koks jis buvo iki tol. Nepaisant to, jie tikrai labai džiaugiasi atnaujinimais.

„Galiausiai šios aukos taip pat padės mums ramiau gyventi ir pasirūpinti medicininėmis sąskaitomis. Aš iš visos širdies visiems dėkoju” – žurnalistams su ašaromis akyse kalbėjo susijaudinęs vyras. Skausmą sukėlęs laiškelis gerų žmonių dėka tapo tikru palaiminimu šiai šeimai. 

Reklama