Skip to main content

Ši mama atrodo tokia maža, lyg būtų devynerių. Pažiūrėkite kaip atrodo jos vaikai

Ukrainietė Liudmila Somar yra viena iš trijų mažiausių moterų pasaulyje. Nors moteriai jau 30 metų, jos ūgis itin mažas – 1,32 m., o svoris vos 30 kg. Todėl, nieko keisto, kad iš nugaros ją dažnai painioja su vaiku. Gatvėje su vyru Igoriu jie atrodo arba kaip tėtis su dukra, arba kaip jaunesnė sesuo su vyresniuoju broliu.

Reklama

Liudmila gimė beveik nykštukės dydžio – svėrė vos 840 gramų. Gydytojai labai bijojo dėl vaiko gyvybės, o mama turėjo 3 mėnesius praleisti ligoninėje, prižiūrima profesionalių medikų. Tam, kad mergaitė galėtų priaugti šiek tiek daugiau svorio ir gyvybei nebe grėstų pavojaus. Per šį laiką kūdikis sugebėjo priaugti 2 kg ir gavo leidimą vykti namo kartu su mama.

Pirmieji 5 Liudmilos gyvenimo metai prabėgo įprastai, ji augo ir tobulėjo niekuo nesiskirdama nuo savo bendraamžių. Tik būdama moksleivė mergina ėmė atkreipti dėmesį į save dėl lėtesnio augimo. Pirmiausia tai pastebėjo tėvai. Ir nuo tada prasidėjo nuolatiniai vizitai pas gydytojus, vaikui buvo daromi įvairūs išsamūs tyrimai.

Diagnozė skambėjo taip: Liudmila serga labai reta liga, kuriai nėra gydymo. Liga nėra pavojinga ir atsiranda dėl augimo hormono trūkumo. Tad gydytojų išvados netrukdė mergaitei būti tokiai kaip visi vaikai, bendrauti su draugais, mokytis mokykloje ir jaustis normaliai, bei laimingai.

Reklama

Baigus mokyklą, mergina stojo į universitetą. Ir tai buvo tas laikas, kai Liudmila turėjo pirmąjį pasimatymą ir sutiko savo gyvenimo meilę. Ji niekada nematė jokio vyro šalia savęs ir nedrįso svajoti apie šeimą dėl savo neįprastos išvaizdos, bet merginai nusišypsojo laimė.

Pirmą kartą su savo vyru moteris susitiko autobuso laukimo stotelėje. Jie labai lengvai ir paprastai susibendravo. O po trijų savaičių ryšys ir jausmai vienas kitam pasidarė tokie stiprūs, jog Igoris pasipiršo merginai. Žinia apie jų vestuves pasklido po visą Ukrainą, pasiekė ir užsienį.

Reklama

Stipriai mylėdami vienas kitą, jiedu norėjo vaikų. Gydytojai buvo perspėję apie liūdnas prognozes, tačiau moteris nusprendė bandyti. Priešingai, nei prognozavo gydytojai, smulkutė moteris pagimdė normalaus dydžio (2,85 kg) dukrytę. Tiesa, išnešioti vaiką nebuvo taip lengva. Ir gydytojai griežtai perspėjo, kad antrą kartą nereikėtų rizikuoti savo sveikata ir gyvybe. Bet, kaip ir pirmą kartą, Igoris ir Liudmila nepasitikėjo gydytojais. Tad po 2 metų, jų šeima pasipildė dar vienu vaiku. Tąkart Dievas jiems padovanojo sūnų, kuris gimė taip pat normalaus svorio – 2,95 kg, bei be jokių patologijų.

Igoris ir Liudmila yra gražus pavyzdys visiems, kad meilė daro stebuklus. Ši šeimos istorija suteikia vilties ir pasitikėjimo savo gebėjimais.

Reklama