Skip to main content

Skolų turinti dviejų vaikų mama atvyko į juvelyrikos parduotuvę, kad parduotų paveldėtą papuošalą. Tačiau ten dirbusio vyro poelgis ją šokiravo

Tikriausiai kiekvienoje šeimoje yra papuošalų ir daiktų, kurie turi didesnę ar mažesnę turtinę, bei emocinę vertę. Proseneliai ir seneliai dažnai iš kartos į kartą stengiasi perduoti brangius ir sentimentalią vertę turinčius papuošalus. Nors ši tradicija buvo populiaresnė ankstesniais laikais, dar ir šiomis dienomis yra nemažai žmonių, kurie turi paveldėtą brangų daiktą.

Reklama

Viena moteris iš Teksaso turėjo ypatingą grandinėlę, kurią saugojo savo dukrai. Tačiau šeima susidūrė su rimtomis finansinėmis problemomis ir moteriai neliko kitos išeities, kaip keliauti pas juvelyrą ir parduoti brangų papuošalą.

Vieniša dviejų vaikų mama susidūrė su problemomis po to, kai dėl sušlubavusios sveikatos užaugo jos skolos ir ji nebeturėjo pinigų net būtiniausiems dalykams. Tą lemtingą dieną moteris ir jos vaikai užėjo į juvelyrinių dirbinių parduotuvę, kurioje dirbo jaunas vaikinas, vardu Noah. Jaunuolis maloniai priėmė moterį ir įdėmiai apžiūrėjo jos turimą papuošalą.

Reklama

Malonus vaikinas stengėsi palaikyti pokalbį ir paklausė, kodėl moteris parduoda šį šeimos papuošalą. Moters akyse pradėjo kauptis ašaros ir ji prisipažino apie savo finansines problemas. Dviejų vaikų mama buvo akivaizdžiai nusivylusi, kad problemoms išspręsti reikia griebtis tokių veiksmų.

Noah giliai susimąstė ir netrukus pasakė tai, kas moterį tiesiog pribloškė. Vaikinas paklausė, kiek ji norėtų gauti už savo papuošalą.

Reklama

Moteris atsakė, kokią sumą norėtų gauti, o Noah išsitraukė savo piniginę iš kišenės. Jaunuolis padavė moteriai reikiamą sumą, tačiau kai jos rankose buvo pinigai, jis ištiesė ranką ir su papuošalu. Vaikinas nusprendė padėti sunkiai gyvenančiai mamai ir tuo pačiu leisti jai neprarasti šeimos palikimo. Galima tik įsivaizduoti, kokį šoką patyrė moteris ir jos atžalos.

Negana to, Noah davė savo telefono numerį moteriai ir pasakė skambinti, jei tik dar reikės kokios pagalbos. Šią gražią akimirką užfiksavo ir vaizdo stebėjimo kameros.

Noah pasidalino šiuo vaizdo įrašu su vienu draugu, tačiau jis neatsiklausę patalpino jį į internetą. Nenuostabu, kad labai greitai šis įrašas išplito visame pasaulyje. Daugybė žmonių liko sužavėti tokio nuostabaus jaunuolio poelgio, o įvairios žiniasklaidos priemonės norėjo pakalbinti jį ir sužinoti šio poelgio priežastį.

Paaiškėjo, kad Noah ir jo šeima yra imigrantai iš Sirijos, pabėgę iš karo zonos ir radę prieglobstį Teksase. Tačiau net ir sulaukęs didelio dėmesio dėl savo gražaus poelgio, Noah nenorėjo atskleisti savo pavardės ar parodyti savo veidą. Vaikinas sako, kad jam populiarumo nereikia. Jis tik norėjo padėti.

Reklama

Noah ir jo šeimai labai pasisekė, nes per kelis metus pavyko puikiai įsikurti JAV. Tačiau jie visada prisimena, iš kur yra kilę ir ką jiems teko išgyventi. Kartais jie vis dar patiria diskriminaciją dėl savo tikėjimo, tačiau tokiu poelgiu Noah norėjo parodyti, kad gerumas neturi nei rasės, nei amžiaus, nei tikėjimo ar kitų kriterijų.

Vaizdo įrašas:

Reklama