Skip to main content

Skrydžio metu moteris šalia sėdinčiam keleiviui papasakojo, su kokiais sunkumais susiduria savo darbe. Tačiau ji net nenutuokė, prie ko prives jos nuoširdumas

Kiekvienas vaikas turi savo svajonių darbą, kurį tikisi dirbti užaugęs. Vieniems pavyksta įgyvendinti savo svajonę, o kiti tiesiog randa kitus darbus. Daugeliui dirbančių žmonių yra vienas svarbiausias dalykas – gauti padorų atlyginimą mėnesio gale. Kimber Bermudez yra viena iš tokių moterų, kuri dirba savo svajonių darbą. Skrydžio metu moteris vienam keleiviui papasakojo apie savo profesiją, tačiau nesitikėjo, kad pokalbis pakeis jos gyvenimą.

Reklama

Šalia sėdintis vyras buvo labai kalbus ir domėjosi Kimber profesija. Moteris pradėjo pasakoti apie mokytojos darbą, o bendrakeleivis paklausė, kokie didžiausi sunkumai kyla pedagoginiame darbe. Kimber buvo labai atvira ir netylėjo.

Ji prisipažino, kad mažas atlyginimas yra didelė problema. Be to, moteris kalbėjo apie sunkias vaikų sąlygas, kurie kilę iš nepasiturinčių šeimų. Nepaisant visko, moteris stengiasi suteikti kuo geresnes sąlygas moksleiviams. Ji tikėjosi, kad auklėtiniai pagaliau galės gauti reikiamas mokymosi priemones ir keliaus į mokyklą nebūdami alkani.

Reklama

Po pokalbio vyras paprašė mokytojos telefono numerio. Jis teigė dirbantis įmonėje, kuri padeda tokioms mokykloms, kaip Kimber. Moteris davė mokyklos administracijos el. paštą, tačiau nesitikėjo, kad nepažįstamasis su jais susisieks. Iš karto po pokalbio įvyko kai kas neįtikėtino…

Reklama

“Vyras, sėdėjęs už manęs, patapšnojo per petį. Aš atsisukau, o jis atsiprašė, jog klausėsi mano pokalbio ir padavė šūsnį grynųjų. Jis liepė man “padaryti kažką nuostabaus“ ir atsisėdo į savo vietą. Pamačiau, kad viršuje yra 100$ ir iš karto apsiverkiau. Aš jam padėkojau ir pasakiau, kad nupirksiu knygų mokyklos bendruomenei. Iš karto neskaičiavau vyro duotų pinigų, bet vėliau sužinojau, kad tai buvo 500$.

Tuomet įvyko dar kai kas nuostabesnio. Lėktuvui nusileidus, žmogus sėdintis priešais mane pasakė, kad taip pat klausėsi pokalbio. Jis pasakė, kad neturi daug pinigų, bet davė 20$. Buvau be proto laiminga, tačiau atsisuko dar vienas žmogus ir pasakė, kad turi tik 10$. Aš dar kartą apsiverkiau. Visiems keturiems vyrams pasakiau, kad pasistengsiu dėl savo moksleivių. Aš nepasakojau savo istorijos, kad gaučiau pinigų. Aš tiesiog myliu savo darbą. Vis dėlto tikiuosi, kad atsiras ir daugiau žmonių, kurie padės likimo nuskriaustiems vaikams. Tai nebūtinai turi būti Čikagos mokykla!

Reklama

Aš dar kartą įsitikinau, kad pasaulyje pilna gerų žmonių. Padaryčiau viską dėl savo mokinių ir norėčiau padėkoti šiems nepažįstamiems žmonėms. Nežinau vyro, kuris man davė 500$, ar kitų dosnių vyrų vardų, tačiau jie privalo būti paminėti. Nė vienas vaikas neturėtų kentėti. Noriu pasidalinti šia istorija ir padėkoti tiems geraširdžiams žmonėms“.

Reklama

Po įrašo paskelbimo tūkstančiai žmonių susisiekė su Kimber, kad galėtų paaukoti pinigų. Labai malonu matyti pasaulį, kuris rūpinasi mūsų vaikais.

Dabar, mokytojos aistros ir entuziazmo dėka, jos mokiniai gali gyventi geriau!

Reklama