Skip to main content

Stilistė nustebo kad į jos pamoką kirpykloje atvyko pagyvenęs senolis. Kai ji sužinojo, ko norėjo vyras, mergina buvo sujaudinta iki ašarų

Niekas taip gerai neparodo tyros meilės kaip tai padaro maži vaikai ir senolių poros. Taip yra matyt todėl, kad vaikų mąstymas ir požiūris į pasaulį būna labai tyras ir nuoširdus, „nesugadintas” gyvenimo.  Tuo tarpu senoliai gyvenimo saulėlydžio metu dažniausiai gyvena iš visos širdies ir nebeteršia santykių negatyviomis smulkmenomis.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Carrie Hannah jau ilgą laiką užsiima savo grožio salono vadyba, kuriame ji ne tik gražina moteris ir vyrus, tačiau ir atlieka savo amato mokymus. Jos mokymai klientėms apie tai, kaip prižiūrėti savo plaukus ir namų sąlygomis atlikti dažymus ir kitas procedūras, labai išpopuliarėjo pandemijos metu.

Praėjusių metų patirtis rodo, kad siaučiant virusui grožio salonai ir kitos įstaigos yra periodiškai yra uždaromos. Natūralu, kad moterys ir vyrai nori mokėti susitvarkyti išvaizdą ir namuose. Tačiau vieną dieną sulaukusi užsiregistravusio į mokymus vyro, ji labai nustebo atvėrusi salono duris 79-erių metų senoliui.

Reklama

Vyras, kuris nepanoro viešai skelbti savo vardo, į Carrie dėstomą pamoką atėjo dėl savo žmonos. Jo mylimosios, su kuria jis pragyveno 50 metų, rega pastaraisiais metais labai suprastėjo. Jis graužėsi, kad dėl prastėjančių sugebėjimų pačiai gražiai susigarbanoti plaukų ir pasidažyti jo žmona liūdi. Carrie buvo labai paslaugi ir senjorą išmokė visko, ką jis turėtų žinoti padedant žmonai.

Reklama

Mergina išmokė vyrą kaip taisyklingai laikyti žnyples, kaip nenusideginti pirštų ir net kaip dažyti žmonai blakstienas. Vyras prisipažino, kad jo mylimoji visada rūpinosi savo išvaizda, tad jis norėjo visomis išgaliomis palaikyti jos įprastą rutiną. Tai senutei suteikia daug džiaugsmo. Senolis vieną akimirką išsitraukė savo mylimosios nuotrauką iš piniginės ir pasakojo su pasididžiavimu visiems buvusiems salone apie savo žmonos talentus.

Carrie tą dieną padarė keletą nuotraukų pamokėlės metu ir įdėjo jas kartu su kitomis šukuosenų nuotraukomis į savo salono Facebook paskyrą. Nors mergina norėjo pasidalinti šia gražia akimirka tik su savo salono klientais, per vieną naktį jos įrašas pasklido po visą internetą kaip virusas.

Reklama

Šimtai tūkstančių žmonių liko sujaudinti to, kaip šis džentelmenas pasiaukoja dėl savo damos. Nors ši istorija atrodo absoliučiai niekuo ypatinga, tačiau tai buvo reta graži akimirka, kurioje buvo galima atpažinti keletą nuostabių dalykų – didelę meilę ir atsidavimą savo partneriui.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Šiais laikais, kai skiriasi kas antra pora, tokia meilė, trunkanti penketą ar šešetą dešimtmečių yra tikra retenybė. Iš šio nuostabaus senolio yra ko pasimokyti ne tik jaunesniems vyrams, tačiau ir absoliučiai visiems žmonėms, kurie turi antrąją pusę. Labai dažnai užmirštame apie tai, ką santykiuose mes turime duoti, o ne tik gauti ir paimti.  

Asociatyvi nuotrauka
Reklama