Skip to main content

Sužadėtinių pora nustebo, kai anonimas padovanojo jiems 9000 dolerių vertės žiedą. Tačiau po 9 metų atskleista paslaptis apie geradarį jiems sukėlė šoką

2004-taisiais Kyle Upham ir dabar jau jo žmona Kristen ilgai svarstė, kokį žiedą išsirinkti savo sužadėtuvių proga. JAV vyrauja tradicija vyrams į juvelyrinių dirbinių parduotuvę eiti kartu tam, kad būsima nuotaka išsirinktų žiedą pagal savo norus.

Reklama

Ši pora taip pat norėjo išsirinkti svajonių papuošalą, tačiau kai parduotuvės darbuotojas pradėjo rodyti sužadėtiniams tradicinius žiedus su deimantais, jiems pasidarė aišku, kad tai – ne jų kišenei. Dauguma žiedų kainavo nuo keletos tūkstančių dolerių, tačiau poros finansinė situacija tuo metu buvo ne tokia jau ir lengva.

Vyras pardavėjui prisipažino, kad iš savo kario atlyginimo jis gali sau leisti tik kažką iš kitokio tipo parduotuvės. Tą dieną jie išėjo taip nieko ir neišsirinkę. Tačiau būdami parduotuvėje jie nepastebėjo žmogaus, kuris įdėmiai klausėsi jų pokalbio.

Reklama

Nepažįstamasis buvo sujaudintas to, kad žmogus tarnaujantis tėvynės labui negali sau leisti padaryti savo būsimą žmoną laiminga. Labiausiai anonimą sujaudino tai, kad vyras skubėjo surasti ką nors gražaus mylimajai prieš išskrendant vėl į misiją Irake. Kyle labai nustebo, kai tą pačią dieną jis gavo skambutį iš parduotuvės darbuotojo. Kadangi jis skambino į parduotuvę prieš ateidamas ten su sužadėtine, darbuotojai turėjo jo kontaktus. Pokalbio metu jam buvo atskleistas neįtikėtinas dalykas.

Reklama

Geros širdies žmogus, norėjęs likti anonimiškas, sumokėjo 9000 dolerių už gražų ir prabangų sužadėtuvių žiedą. Kad ir kaip Kyle stengėsi sužinoti, kas padarė tokį gražų poelgį, geraširdžio nurodymas buvo niekada ir nė už ką neatskleisti jo tapatybės. Tik praėjus 9-iems metams parduotuvės darbuotojai pajuto, kad jie gali atskleisti beveik dešimtmečio senumo paslaptį.

Kyle ir Kristen patyrė šoką sužinoję, kad už jų žiedą sumokėjo ne kas kitas bet aktorius Paul Walker. Filmo “Greiti ir įsiutę” žvaigždė žuvo tragiškoje autoavarijoje, todėl parduotuvės darbuotojai pajuto, kad pasaulis turi žinoti apie slaptus aktoriaus gerus darbus. Tai buvo puiki proga paminėti velionį, kuris savo gyvenime buvo labai dosnus kitiems.

Reklama

Paul pasiekė neįtikėtiną šlovę po pirmojo populiaraus filmo pasirodymo. Tačiau iki tol jis buvo paprastas žmogus, sunkiai dirbęs savo ir savo šeimos labui. Jis kuo puikiausiai suprato nepasiturinčius žmones. Tą lemtingą dieną juvelyrinių dirbinių parduotuvėje jis pajuto didelį nesąžiningumą.

Reklama

Jis nesuprato, kaip savo gyvybę ant kortos dėl savo šalies dedantis žmogus privalo sukti galvą dėl to, kaip savo gyvenime prasisukti. Kyle ir Kristen sužinoję tiesą suprato, kokią nuostabią dovaną jie gavo iš geros širdies vyro, o jų žiedas įgavo kur kas didesnę prasmę. Nuo to laiko šeima planavo žiedą išlaikyti būsimoms kartoms, nes su juo seks ir nuostabi istorija apie tai, koks šaunus žmogus buvo Paul Walker.

Reklama