Skip to main content

Tėvai paliko mergaitę ligoninėje, manydami, kad neteko jos po aborto, tačiau šiandien ji užaugo ir išleido knygą

Šios mergaitės mama išėjo iš ligoninės, manydama, jog vaikas mirė dėl pasidaryto aborto aštuntą nėštumo mėnesį. Tačiau, pasirodo, jog abortas buvo nesėkmingas ir kūdikis išgyveno.

Reklama

Melisos Oden mama paliko naujagimę mergaitę išeidama iš ligoninės 1977 m. rugpjūčio 29 dieną, manydama, kad vaikas mirė po aborto, kuris buvo atliktas aštuntą nėštumo mėnesį. Pasirodo, kad abortas buvo nesėkmingas ir Melisos mama ištisus metus nė nenumanė, kad jos dukra gyva.

Gimusi mergaitė kentė nuo geltos, dusulio, traukulių. Buvo manoma, kad ji turės problemų dėl regėjimo, klausos ir raidos. Po trijų savaičių mergaitę perkėlė į Ajovos (JAV) miesto ligoninę, kurią kūdikis paliko būdamas trijų mėnesių. Ten ji buvo buvo įvaikinta.

Reklama

Tėvai Linda ir Ronas Odenai buvo įsivaikinę dar vieną bendraamžę mergaitę ir niekada neslėpė, kad šios mergytės yra įvaikintos. Visų nuostabai, iki penkerių metų Melisa pasivijo savo bendraamžius ir atrodė visiškai sveika.

Reklama

Nepaisant auklėjimo, didžiąją paauglystės dalį mergaitė patyrė stiprų emocinį išgyvenimą, kentėjo nuo bulimijos, tapo priklausoma nuo alkoholio ir sekso, teisindama tai kaip skausmo sumažinimo būdą.

Būdama 19-os ji pradėjo daugiau gilintis į savo praeitį ir panoro surasti savo biologinius tėvus. Tada ji tikrino telefonų knygas, ieškojo internete ir darė viską, kad pamatytų, kaip atrodo jos biologinė mama, kol galiausiai paieškos davė vaisių.

Reklama

Melisai pavyko susisiekti su mamos pusbroliu, kurio dėka sužinojo, kad jos biologinė mama sportavo būdama nėščia. Dėl nereguliaraus mėnesinių ciklo ji net nesuprato esanti nėščia. Kai tai sužinojo, moteris negalvojo apie abortą, tačiau šiai žiniai prieštaravo seneliai, kadangi nebuvo už moters santykius su tuometiniu vyru. Todėl teko taip pasielgti.

Reklama

Melisai buvo lengvas šokas išgirdus tokią istoriją, nes ji ištisus metus galvojo, kad mama jos atsisakė savo noru. Sužinojusi priežastį, mergina susisiekė su mama ir pradėjo bendrauti. Sužinojo, kad dar turi dvejas seseris. Praėjus trims metams bendravimo nuotoliniu būdu, galiausiai jos susitiko. Melisa sako, kad buvo labai nedrąsu ir mergina net norėjo pabėgti. Bet moterys galiausiai apsikabino ir apsiverkė kartu. Tada jos dar kelis kartus buvo susitikusios ir nuolat bendrauja.

Moters gyvenimo istorija įkvėpė ją parašyti knygą apie savo gyvenimą, taip pat įsteigti fondą abortus išgyvenusiems žmonėms.

 

Reklama