Skip to main content

Tris kartus po dvynukus pagimdžiusi moteris sako, jog tai ne kas kitas, kaip stebuklas

Pora iš Škotijos sumušė šalies rekordą, pagimdžiusi trečią dvynių porą iš eilės. Pasak medikų, tokia tikimybė pasitaiko kartą iš pusės milijono.

Reklama

Karen Rodger, kuriai tuomet buvo 41 m. ir vyras Colin, 44 m., buvo be galo laimingi, kai 2013 m. ligoninėje cezario pjūvio pagalba į pasaulį išėjo jų dukrytės Rowan ir Isla. Šeima jau augino keturis vaikus – tuomet pirmiesiems dvyniams (gimusiems 1998 m.) Lewisui ir Kyle buvo po 14, antriesiems, Finui ir Jude (gimę 2001 m.) po 12 metų.

Moteris pasakoja, kad kai sužinojo, jog vėl laukiasi dvynių, parašė žinutę vyrui, tačiau šis iškart nenorėjo patikėti. Juk šeima nebe tilps į septynvietį miniveną, reikės „praplėsti” vietos vaikams namuose.

„Jis pamanė, kad juokauju, ir iškart parašė, kad „tai nejuokinga“. Aš turėjau paaiškinti, kad tai tikrai tiesa“, – pasakojo moteris.

Reklama

Nepaisant to, sutuoktiniai labai maloniai nustebinti ir teigė esantys be galo laimingi, kad jiems pavyko susilaukti mergaičių. Nes medikai buvo įsitikinę, kad vėl gims berniukai.

Reklama

Ponia Rodger pasakojo:

„Po keturių berniukų aš niekada nesijaučiau taip, jog mūsų šeima jau būtų pilna, o kai sulaukiau 40-ies, pagalvojau „arba dabar arba niekada“.

„Kai buvau nėščia trečią kartą, man nė į galvą neatėjo mintis, kad tai vėl gali būti dvyniai. Dariausi ultragarsį tyrimą šeštą savaitę ir kai sužinojau, jog tai ir vėl dvyniai, mano vyras vos nenukrito nuo kėdės, kai aš jam tai pasakiau. Be galo džiaugiausi, jog tai mergaitės ir supratau, jog būtent jos ir atneš pilnatvės jausmą į mūsų namus“.

Reklama

Reklama