Skip to main content

Jauna mama nusprendė atidžiau pastebėti savo dvynukus, tačiau tada paaiškėjo bauginanti tiesa. Moteris nori įspėti kitus

Dvynių Blaine ir Rylie mama Brandie Wood nusprendė namuose atlikti nedidelį eksperimentą, kuris atskleidė liūdną tiesą, kaip technologijos paveikė visų šeimų gyvenimus.

Vėliau moteris pasidalino savo eksperimento rezultatais Facebook socialiniame tinkle, o įrašas labai greitai išplito visame pasaulyje…

Reklama

“Šiandien nusprendžiau atlikti eksperimentą. Sėdėjau ir žiūrėjau, kol mano berniukai žaidė.

Tyliai sėdėjau kambario kampe ir stebėjau, kiek kartų jie atsisuko į mane dėl pačių įvairiausių priežasčių. Dažniausiai jie norėjo parodyti tam tikrus dalykus ir tiesiog stebėjo mano reakciją. Jie vis žiūrėdavo į savo mamą.

Tačiau to nebūčiau pastebėjusi, jeigu mano dėmesys būtų sutelktas į telefono ar kompiuterio ekraną. Kokią žinutę aš siųsčiau savo vaikams?

Net 28 kartus mano berniukai būtų galvoję, kad internetas ir telefonas yra svarbesni už juos. 28 kartus dvynukai nebūtų sulaukę tinkamo dėmesio.

Reklama

28 kartus mano angelėliai būtų pasijutę vieniši.

28 kartus jie būtų pagalvoję, kad telefono ekranas yra pats svarbiausias dalykas pasaulyje.

Dabar žmonės vertinami ne pagal tai, kokie jie yra… Ji vertinami pagal savo sekėjų ir “laikų“ skaičių… Daugelis mūsų atsisakėme įprasto bendravimo su šeimos nariais ir iškeitėme jį į paprasčiausias tekstines žinutes… Kiekvienas mūsų turėtų susimąstyti…

Bent trumpam atsisakykite savo išmaniųjų įrenginių ir praleiskite laiką su artimaisiais.

Ateinanti karta tiksi, kad būtent mes išmokysime juos gyventi. Tačiau kokį pavyzdį rodome, jei visą laiką esame sulindę į savo telefonus?“.

Reklama

Brandie įrašas susilaukė milžiniško populiarumo socialiniame tinkle, o pati moteris tikisi, kad bent dalis žmonių imsi kažkokių realių veiksmų.

“Žmonės yra unikalūs tuo, kad gali keisti savo gyvenimus. Nesu kažkokia šventuolė ir pati naudojuosi socialiniais tinklais, tačiau internetas ir išmanūs prietaisai negali būtų aukščiau už jūsų mylimus vaikus“ – pasakoja Brandie.

Šis eksperimentas yra puikus priminimas, kad turėtume bent trumpam pamiršti savo telefonus ir praleisti daugiau laiko su šeimos nariais ar draugais!

Reklama