Skip to main content

Trynukų mama išsiaiškino, kad sutuoktinis turi meilužę, todėl nuvyko pas jo motiną. Anytos poelgis išduotą moterį kaip reikiant nustebino

Laura ir Paulius susipažino visiškai atsitiktinai sporto klube. Netrukus jie pradėjo susitikinėti, o viskas klostėsi lyg gražiausioje pasakoje…

Po 1,5 metų Laura baigė universitetą ir ištekėjo už Pauliaus. Mergina buvo viską kruopščiai suplanavusi: iš pradžių universiteto diplomas, o tik vėliau santuoka ir vaikai.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Praėjus metams po vestuvių sutuoktiniai susilaukė trynukų ir persikėlė gyventi į butą, kurį Paulius paveldėjo iš savo dėdės.

Ne paslaptis, kad vaikų auginimas yra labai sunkus darbas tiek mamai, tiek tėvui. Nuolatinis vaikų verkimas, bemiegės naktys po truputį pradėjo erzinti Paulių. Laura dėl pastovaus nuovargio prarado savo energiją ir patrauklumą, todėl pradėjo mažiau dominti ir savo vyrą.

Trynukų auginimas taip išvargino jauną moterį, kad net išėjimas aspipirkti būdavo lyg šventė. O štai Pauliui būdavo didžiausia kančia pabūti vienam su vaikais net valandą.

Asociatyvi nuotrauka

Lauros anyta gyveno tame pačiame mieste ir nuolat kviesdavo pasisvečiuoti, tačiau Paulius nemėgdavo kažkur keliauti su šeima. Vyras pasakydavo mamai, kad Laura nenori niekur eiti.

Trynukams buvo jau metai laiko, tačiau Laura pajuto, kad mylimasis susirado kitą moterį. Vyras pradėjo dažnai vartoti alkoholį ir vis rečiau miegojo namuose. Tačiau didžiausias smūgis buvo tada, kai Paulius į šeimos namus parsivedė jauną merginą ir davė tris dienas atlaisvinti butą. Tuo pačiu pasiimti ir vaikus. Vyras pareiškė, jog nori dar pagyventi dėl savęs ir neketina gaišti laiko auginant vaikus.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Laura visiškai nežinojo kur eiti… Jos mama jau seniai mirusi, o tėvas gyvena su kita moterimi. Jauna mama susirinko būtiniausius trynukų daiktus ir paprašė draugės nuvežti pas anytą.

Jolanta buvo labai laiminga, kad pagaliau marti atvyko kartu su anūkėliais. Netrukus ji paklausė:

– O kur Paulius?

Laura iš karto susigraudino…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Mieloji, kas nutiko? – Jolanta buvo įpratusi matyti savo marčią nuolat besišypsančią ir bendraujančią. – Gali man viską papasakoti…

Po kurio laiko Laura nusiramino ir papasakojo, kaip Paulius išvarė ją iš namų kartu su vaikais.

– Supratau… Eik pas mažučius, pailsėk. Rytas protingesnis už vakarą, – pasakė anyta.

Ryte Jolanta sėdo į patį pirmą autobusą ir išvyko pas sūnų. Paulius ilgai neatidarė durų, o pamatęs mamą labai sutriko.

– Labas, mama. Nelaukiau tavęs. Kažkas atsitiko? – paklausė sūnus, tarsi nieko nebūtų nutikę.

– Labas, – piktai atsakė mama.

Užėjusi į butą Jolanta rado lovoje miegančią jauną merginą.

Asociatyvi nuotrauka

– Kas čia tokia? – moteris paklausė sūnaus.

– Mano naujoji mergina! – garsiai sušuko jis.

– O kur vaikai?

– Greičiausiai su Laura. Iš kur man žinoti… Jos vaikai – jos problemos.

Po šių žodžių mama stipriai trenkė sūnui per veidą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Už ką? – sušuko Paulius.

Nuo triukšmo pabudo ir miegojusi mergina.

– Pauliau, kas ši moteris? – paklausė mama.

– Mano mergina! – piktai suriko sūnus.

Jolanta surinko likusius Lauros ir vaikų daiktus, bei nieko nesakiusi išėjo iš buto.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Laura labai nustebo, kai anyta grįžo su visais daiktais iš vyro buto. Akivaizdžiai matėsi, kad Jolanta verkė, tačiau dabar ji buvo rami ir švelniai tarė:

– Mieloji, buvau pas Paulių bute. Viską mačiau savo akimis, tačiau geriau nesikišiu į jūsų santykius. Jis yra visiškas bjaurybė, bet geriau patys nuspręskite, kaip viskas bus toliau. Kaip močiutė galiu pažadėti vieną dalyką – aš niekada nepasiduosiu ir nepaliksiu jūsų likimo valiai. Mano namai yra tavo namai. Kartu užauginsime vaikus. Ir tau bus lengviau, ir man linksmiau.

Asociatyvi nuotrauka

Susigraudinusi Laura apkabino anytą:

– Ačiū Jums, Jolanta. Aš niekada to nepamiršiu…

– Neverk, brangute. Mums viskas bus gerai. Eime pietauti! Esu labai alkana, nespėjau net papusryčiauti…

Reklama