Skip to main content

Vieniša mama sutiko ištekėti už vaikino, tačiau nesitikėjo, jog jis pasipirš du kartus

Būti vieniša motina yra pakankamai sunku, o dar kartą susirasti gyvenimo meilę yra dar sunkiau. Kasandra Reshar ir Grantas Tribbet susipažino socialiniame tinkle. Vyras nuo pat pradžių žinojo, kad Kasandra yra vieniša mama ir tai jo nė kiek netrikdė.

Jei atvirai, tai buvo viena iš daugelio savybių, palietusių mano širdį– pasakojo vaikinas.

Jiedu labai greitai susiorganizavo pirmąjį pasimatymą. O po jo toliau pasimatymai ėjo vienas po kito, kol vaikinas ir mergina suprato, kad pamilo vienas kitą.

Reklama

Po 9 mėnesių susitikinėjimo, vyriškis, atvykęs pas Kasandrą, paprašė jos ir 5 metų dukros gražiai apsirengti. Tada nusivedė juos į prabangų restoraną.

Mes su dukra pasipuošėme ir jis mus nusivedė į restoraną. Mane kažkaip suglumino poreikis puoštis ir aš pradėjau šiek tiek nervintis. – atsiminimais dalinasi mergina.

Po vakarienės restorane, vyras nusivedė merginas į parką. Jie ilgai vaikščiojo kol priėjo gražų medinį tiltą ir Grantas sustojo. Tada vyras priklupo ant kelio ir pasiūlė Kasandrai savo ranką ir širdį.

Mergina žinoma atsakė teigiamai, tačiau Grantas dar neskubėjo atsikelti.

Reklama

Tada jis kreipėsi į mamos dukrytę ir paklausė ar gali būti jos tėvu. Mergaitė taip pat atsakė teigiamai, o Kasandra tuo metu iš laimės pratrūko ašaromis.

Reklama

Grantas atsisuko ir pateikė beveik identišką pasiūlymą dukrai, – prisimena Kasandra. Jis paklausė Adrianos, ar galėtų tapti jos tėvu, ir pažadėjo ja rūpintis ir mylėti visą gyvenimą.

Adriana iš pradžių tiesiog atsakė „Ačiū“, bet, matyt, vyras tikėjosi aiškaus atsakymo „taip“ arba „ne“. Tada mergaitė džiūgaudama atsakė: „Taip! Pagaliau turėsiu tėtį!“.

Kaip patvirtinimą dėl gauto sutikimo, vyras merginai padovanojo žiedą, o dukrai – karolius.

Reklama

Dabar šeima gyvena kartu ir laukiasi antro vaiko.

 

Reklama