Skip to main content

Vyras negalėjo susitaikyti su tuo, kad jo žmona žuvo norėdama padėti kitai moteriai, patekusiai į avariją. Tačiau po metų jis sulaukė netikėto skambučio

Madeline McIntire niekada nepamirš dienos, kai jos gyvenimas vos neapsivertė aukštyn kojomis. 9-tą mėnesį nėščia moteris važiavo automobiliu namo, tačiau atsargią vairuotoją netikėtai išmušė iš vėžių jos kelią pakirtęs kitas vairuotojas.

Reklama

Vengdama susidūrimo Madeline pasuko vairą į šoną ir beveik nevaldomas jos automobilis rėžėsi į apsauginę greitkelio sieną. Nėščia moteris neprarado sąmonės, tačiau ji matė kraują ant savo rankų. Labiausiai bijodama ne dėl savo, o dėl mažylio gyvybės, Madeline iš visų jėgų šaukėsi pagalbos.

Ji su skausmu prisimena, kaip pro jos sudaužytą automobilį pravažiavo bene du tuzinai automobilių, iš kurių nei vienas nesustojo jai pagelbėti. Staiga ji pamatė vieną automobilį, sustojusį už poros juostų nuo įvykio vietos. Iš jo išlipo šviesiaplaukė moteris, kuri bėgo jai padėti.

Reklama

Tačiau ta diena buvo ypatingai tragiška – bėgdama per kelią moteris buvo mirtinai partrenkta kito automobilio. Tik po to šalia Madeline sumaitotos transporto priemonės pagaliau sustojo ir kiti žmonės, norėję padėti. Madeline dėmesys per vieną akimirką persijungė nuo savęs iki tos moters, kuri norėjo jai padėti, tačiau buvo partrenkta.

Reklama

Madeline netrukus sulaukė ir greitosios, kuri operatyviai reagavo į situaciją ir stengėsi, kad tuoj gimsiančiam mažyliui būtų viskas gerai. Tačiau į greitosios automobilį įnešta mergina sugebėjo tik klausti medikų, ar šviesiaplaukė moteris išgyveno. Tada ji patyrė didelį skausmą sužinojus, kad ji žuvo vietoje.

Po kelių dienų gulėdama ligoninėje ji sužinojo žuvusios moters vardą. Julia Zaman buvo tas žmogus, kuris tą dieną paaukojo daugiausiai. Madeline taip pat buvo atskleista, kad būtent Julia skambutis greitajai buvo tas, kuris leido medikams kuo greičiau atsidurti įvykio vietoje.

Reklama

Julia prieš paaukojant savo gyvybę sugebėjo savo skambučiu išgelbėti Madeline ir jos po dviejų dienų gimusio sūnaus Walter gyvybes. Iš jaunos mamos atminties niekaip nedingsta tas vaizdas, kai pro ją nesustodami važiuoja automobiliai ir ta akimirka, kai Julia sustojo ir nusprendė padėti.

Reklama

Madeline sunkiai išgyveno tos dienos įvykius ir jų pasekmes, tačiau didžiausią skausmą juto Julia šeima. Žuvusiosios vyras vardu Nadeem ilgą laiką buvo gilioje depresijoje dėl tokios tragiškos jos žmonos gyvenimo baigties. Tačiau vieną dieną, praėjus šiek tiek mažiau nei metams po jos mirties, vyras gavo netikėtą skambutį.

Tai buvo Madeline, norėjusi su juo susitikti. Mergina labai norėjo asmeniškai padėkoti jam už Julia drąsą ir gerumą. Apsilankiusi Zaman šeimos namuose Madeline kartu atsivežė ir sūnų Walter, kuris parodė jiems, kad Julia padėjo tą dieną jiems abiems išgyventi.

Nadeem neslėpė, kad susitikimas su Madeline ir jos sūnumi labai padėjo jo sunkiame gedulo procese. Visi pritarė, kad Julia atminimas niekada neužges, nes jos dėka Madeline išgyveno ir kad svarbiausia, išgyveno ir jos mažylis Walter.

Reklama