Skip to main content

Vyras pasamdė žudikus savo žmonai, tačiau jos laidotuvių metu įvyko tai, kas šokiravo visus susirinkusiuosius

Prieš šešis metus daugiavaikė mama Noela Rukundu poilsiavo viešbučio kambaryje, kai jai paskambino sutuoktinis Balenga ir pasiūlė išeit į lauką. Moteris nieko blogo neįtarė, todėl pasinaudojo vyro pasiūlymu. Lauke jos laukė ginkluotas užpuolikas…

Reklama

Noela buvo pagrobta ir nuvežta į apleistą pastatą už miesto. Samdomi žudikai net nebandė slėpti visų detalių ir atskleidė, kad juos užsakė mylimas moters vyras. Iš pradžių Noela netikėjo šiais užpuolikų žodžiais.

Netrukus jie paskambino Noelos vyrui ir įjungė garsiakalbį, kad moteris pati viską girdėtų. Balenga ištarė tik du žodžius – “nužudykit ją“. Aštuonių vaikų mamai buvo sunku patikėti, kad mylimasis taip trokšta jos mirties.

Noela jau buvo susitaikiusi su savo mirtimi, tačiau viskas pasisuko labai netikėta linkme…

Balenga pasirinko ne tuos samdomus žudikus. Jie visiškai nepalaikė nekaltų moterų žudymo. Negana to, vienas iš užpuolikų pažinojo moters brolį.

Reklama

Samdomi žudikai moters sutuoktiniui pranešė, kad darbas jau yra baigtas, tačiau po poros dienų Noelą paleido. Negana to, jie pateikė moteriai įrodymus, kurie patvirtino Balengos užsakymą. Tuo pačiu pridėjo ir skambučių garso įrašus.

Paleista moteris susiruošė kelionei atgal į Australiją. Tuo tarpu sutuoktinis visiems draugams ir kaimynams pranešė apie jos mirtį. Jis netgi surengė Noelos laidotuves, nors paties kūno nebuvo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Laidotuvės būtų taip ramiai ir praėjusios, tačiau jose pasirodė iš numirusiųjų prisikėlusi Noela. Balenga dar prašė žmonos atleidimo, tačiau buvo jau per vėlu.

Už bandymą nužudyti žmoną vyras buvo pasiųstas devyniems metams už grotų.

Galima tik pasidžiaugti, kad moteris liko visiškai sveika…

Reklama