Skip to main content

Vyras pasisveikino su pagyvenusia kaimyne, tačiau ji iš karto apsiverkė. Po akimirkos paaiškėjo, kas nutiko, ir vyras viską metęs nubėgo pas moterį

Prieš kurį laiką Aldon O’Neill savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu ir istorija, kuri sujaudino tūkstančius žmonių.

“Nuo 2011 m. kiekvieną rytą ir vakarą mačiau pagyvenusią porą, kuri vaikščiojo po apylinkes. Jie visada buvo apsirengę vienodomis striukėmis, batais, turėjo po lazdelę rankose. Kasdien pamojuodavo man ir mano šunims.

Reklama

Ši pora visada sakydavo, kad graži diena, nors kartais vaikščiodavo per lietų be skėčio. Niekada taip ir neišsaiškinau, kokie jų vardai, tačiau puikiai žinojau, kur jie gyvena, o jie žinojo, kur aš gyvenu su savo šeima“ – socialiniame tinkle rašė Aldon.

Aldon prisimena vieną 2015-ųjų dieną, kai kieme garsiai klausėsi ‘“The Way You Look Tonight“ dainos ir pastebėjo pro šalį einančią porą. Aldon puolė tildyti muziką, tačiau senukas paprašė ją tik dar labiau pagarsinti.

“Labai malonu, kai tokios muzikos klausosi jaunesnės kartos žmonės“ – pasakė jis ir paėmęs savo žmoną už rankos pradėjo šokti.

Jie labai dažnai stabtelėdavo prie Aldon namų ir šokdavo pagal jo leidžiamą muziką…

Reklama

Tačiau visai neseniai Aldon pjovė žolę kieme, kai pastebėjo moterį einančią vieną. Vyras pamojavo senutei ir juokaudamas paklausė: “Kur jūsų geresnioji pusė?“.

“Nebeturiu“ – drebančiu balsu atsakė ji.

Aldon pribėgo prie moters, kurios skruostais riedėjo ašaros.

Reklama

“Daugiau nebeištarėmė nė žodžio. Tik stipriai apkabinome vienas kitą… Jaučiausi taip, lyg ji būtų mano mama ar močiutė“ – rašė Aldon.

Po kurio laiko senutė pasakė: “Tiesiog stengiuosi daryti tai, ką darydavome kartu… Noriu prisiminti mūsų gražias akimirkas… Tu net neįsivaizduoji, kaip man reikėjo šio apkabinimo. Ačiū tau už viską“.

Kokia liūdna ir už širdies griebianti istorija…

Jautrus vaizdo įrašas, kuriuo pasidalino Aldon:

Reklama