Skip to main content

Vyras velionės žmonos garbei pasodino 6000 medžių. Po 20 metų vyro paslaptingas projektas tapo matomas visiems

Janet buvo Winston gyvenimo meilė. Jų meilė gimė iš pirmo žvilgsnio bei stiprėjo kasdien. Jie buvo sielos draugai, tad netrukus po pažinties 1962-aisiais jie susituokė. Jų meilė buvo matoma visiems aplinkiniams, kurie visada jų klausdavo, kokia jų paslaptis.

Reklama

Tačiau jie stebuklingo recepto neturėjo – jie tiesiog buvo du žmonės, įsimylėję vienas kitą besąlygiškai. Iš karto po vestuvių pora persikėlė gyventi į 455 akrų dydžio fermą, kurioje idiliškai šeima gyveno 33 metus. Vyro pasaulis sudužo, kai netikėtai jo žmona mirė nuo širdies smūgio.

Moteriai buvo tik 50 metų. Savo žmonos atminimui vyras nusprendė pasodinti 6000 ąžuolų savo fermos teritorijoje. Vyro tikslas buvo susikurti vietą, kurioje jis ir jų sūnus galėtų ateiti ir pasimelsti už mirusią žmoną ir mamą. Winston darbas buvo sunkus, tačiau jis turėjo daug pasiryžimo bei slaptą tikslą, kuris išryškėjo tik po 20 metų.

Reklama

Apie tėvo planą nežinojo net jo sūnus, kuris buvo labai sujaudintas pamatytu rezultatu. Didžioji Winston paslaptis buvo atskleista visiškai atsitiktinai, kai virš vyro fermos oro balionu praskrido vyras vardu Andy Colette ir padarė nuotrauką.

Reklama

Winstono slaptas projektas iki to laiko nebuvo atskleistas, tačiau Andy nuotrauka netruko pasiekti net žiniasklaidos kanalus.

Štai tada visa šalis sužinojo šią gražią ir jautrią meilės istoriją, kuri sujaudino tūkstančius. Daugelio manymu, vyras susikūrė šį ąžuolyną ne tik savo naudojimui, tačiau ir su tikslu amžinai siųsti meilės žinutę savo žmonai į dangų.

Reklama