Skip to main content

Žmona visada atsikanda vyrui į darbą paruošto maisto. Šis keistas moters elgesys turi labai šaunią priežastį

Išreikšti meilę savo sutuoktiniui galima pačiais įvairiausiais būdais. Galima savo dėmesį parodyti gėlėmis, saldainiais, gražiais žodžiais ar kitais visiems žinomais būdais.

Reklama

Bet žymiai smagiau, kai pora turi savo unikalų būdą parodyti savo dėmesį, meilę, rūpestį. Štai Tracy Howell turi unikalų būdą parodyti savo vyrui Leonard, kad ji myli ir galvoja apie jį kasdien, kai jis išeina į darbą.

Tracy ir Leo yra susituokę jau 41 metus, tad per ilgą laiką jie sugebėjo susikurti savotiškų tradicijų. Neseniai moteris savo Facebook paskyroje pasidalino įrašu apie savo santuoką ir tai, kaip ji gamina pietus į darbą savo vyrui.

Reklama

Ji nustebino tūkstančius skaitytojų, kurie buvo sujaudinti jos elgesio priežasties. Tracy kas kartą atsikanda po kąsni iš Leonard pietų dėžutės. Ji rūpinosi savo vyru nuo pat pirmos jų santykių dienos, tad per 41 metus pietų dėžučių buvo suruošta tūkstančiai.

Reklama

Kartais ji nuvykdavo pas vyrą į darbą kartu papietauti. Vieną dieną Leo pasakė, kad pietus yra žymiai skanesni, kai juos daliniesi su mylimu žmogumi. Štai tada ji nusprendė kas kartą atsikąsti jo pietų simboliškai parodydama, kad pietus jie dalinasi tarpusavyje.

Pirmą kartą jis nesuprato, kas nutiko su jo sumuštiniu, tačiau kai jo mylimoji jam paaiškino savo motyvą, tai vyrą labai sujaudino. Ji norėjo, kad jis visada prisimintų – ji mintimis šalia, kai jis pietauja.

Reklama

Moteris nesitikėjo tokio gausaus internautų dėmesio, tačiau tūkstančiai žmonių buvo sujaudinti tokio meilės gesto. Jie negailėjo šiltų žodžių porai, kuri net po 41 bendro gyvenimo metų turi mažas nuostabias simbolines tradicijas, kuriomis parodo tai, kad myli ir galvoja apie vienas kitą.

Reklama