Skip to main content

10-metis sugalvojo būdą, kaip atsidėkoti ligoninėse dirbantiems žmonėms, o jo pastangos pasiekė žiniasklaidą ir sužavėjo tūkstančius

Ši žiema savo įspūdingais sniego kiekiais stebina ne tik Lietuvoje. Visoje šiaurinėje pasaulio dalyje siaučia didelės sniego pūgos, kurios ne tik sukelia nepatogumų, bet ir sustabdo normalų gyvenimą. Šiemet sniegas krito net ir ten, kur žmonės jo nematė daugelį metų.

Reklama

Taip pat kaip sniegas, žmonių gyvenimus ir toliau stabdo siaučianti pandemija, su kuria kasdien kovoja milijonai žmonių, dirbančių ligoninėse. 10-metis Christian Stone vieną vakarą suko galvą ne apie tai, ką nuobodžiaujant jam nuveikti namie karantino laikotarpiu.

Jis galvojo apie kai ką žymiai svarbesnio, kas nustebino jo mamą ir artimuosius. Berniukas norėjo prisidėti prie padėkos pandemijos metu fronto linijose dirbantiems žmonėms, todėl artėjant sniego audrai jam kilo geniali idėja. Jis panoro nuvykti į ligoninės stovėjimo aikšteles ir nuvalyti nuo sniego visus ten esančius automobilius.

Reklama

Jis norėjo palengvinti ir taip sunkiai dirbančių žmonių dalią mažu geru darbu. Jis norėjo, kad baigę savo pamainas gydytojai ir seselės galėtų važiuoti tiesiai namo pas artimuosius ir nesirūpintų sniego nuo savo automobilių valymu. “Gydytojai ir seselės kasdien pastaruosius metus dirba labai sunkų ir varginantį darbą. Mes pagalvojome, kodėl gi nepadėjus jiems nors truputį” – žurnalistams sakė 10-metis.

Reklama

Kartu su juo į misiją prisijungė jo mamos geriausia draugė Abbey. Dauguma ligoninės personalo tikrai nesitikėjo tokios gerumo akcijos, tačiau visi iki vieno buvo be galo dėkingi. Tai mažas, bet malonus gestas kuris parodė, kad visuomenė yra vis dar dėkinga sunkiai dirbantiems medikams.

“Mums buvo labai šalta, tačiau nepaprastai gera matyti laimingus medikų veidus” – interviu sakė Abby. Ji žavėjosi Christian noru padėti ir sakė, kad jis visada buvo išmintingas ir elgėsi ne pagal savo metus. 

Nepaisant visko, kas vyksta pasaulyje, šios istorijos tikrai sušildo širdį parodydamos, kaip maži darbai gali turėti didelę ir pozityvią įtaką gyvenime. 

Reklama