Skip to main content

15-metė mergina netikėtai pasitraukė iš gyvenimo. Po kiek laiko jos mama rado laišką, kuris atskleidė širdį veriančią tiesą

Nemažai vaikų, paauglių ir net suaugusių žmonių patiria fizines ir žodines patyčias, dėl kurių jų gyvenimas tampa tikru pragaru. Australė Cassidy Trevan puikiai žinojo, kas tai yra…

Paauglė dažniausiai patirdavo psichologinį smurtą, tačiau porą kartų susidūrė ir su fiziniu.

Iš jos buvo tyčiojamasi ne tik mokykloje, bet ir internete.

Reklama

Situacija pasidarė tokia bloga, kad Cassidy nebegalėjo eiti į mokyklą.

Kurį laiką paauglė mokėsi namuose, tačiau vėliau dar kartą pabandė sugrįžti prie įprasto mokymo. Ji pradėjo lankyti mokyklą du kartus per savaitę.

Ją užgauliojusios moksleivės atsiprašė ir netgi pasiūlė tapti draugėmis. Jos pasiteiravo, ar Cassidy nenorėtų vykti kartu į festivalį.

Cassidy sutiko, tikėdamasi, kad tai bus naujo gyvenimo pradžia.

Tačiau bendraklasės sukūrė tokį žiaurų planą, kad net sunku įsivaizduoti…

Merginos nusivedė Cassidy į netoliese esantį namą ir pasirūpino, kad du vyresni vaikinai ją išprievartautų. Tuo metu jai buvo vos 13 metų…

Cassidy apie įvykį pranešė policijai, tačiau byla buvo nutraukta dėl įrodymų trūkumo. Visi žiauraus nusikaltimo organizatoriai liko nenubausti.

Reklama

Netrukus paauglė persikėlė į kitą mokyklą, tačiau net ir čia užgauliotojai rasdavo būdų, kaip ją įžeisti. Jie netgi išdrįsdavo paskambinti Cassidy mamai ir paprašydavo su ja pasikalbėti…

Cassidy mama Linda darė viską, kad tik padėtų dukrai, tačiau kasdien situacija darėsi vis blogesnė. Galiausiai paauglė net nepakildavo iš lovos.

2015 metų gruodį ji pasitraukė iš gyvenimo.

Po dukros savižudybės Linda rado jos parašytą laišką.

Šis laiškas yra skirtas kiekvienam. Ir užgauliotojams, ir patyčias patyrusiems žmonėms.

Reklama

“Aš buvau (mokyklos pavadinimas praleistas) moksleivė ir mane išprievartavo mokiniai, kurie vis dar lanko šią mokyklą. Žinau, kad kai kuriems tai gali pasirodyti kaip dėmesio siekimas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Turiu daugybę priežasčių tai padaryti ir viską noriu paaiškinti.

Mano tikslas yra įspėti kitus žmones (ne tik mokinius, bet ir jų tėvus) apie tai, kas nutiko. Nes bijau, kad jie gali tai padaryti ir su kitais vaikais, tokiais kaip aš. Arba bent jau pabandyti. Jūs turite galimybę viskam užkirsti kelią. Atminkite, kad tie, kurie taip pasielgė su manimi, buvo moksleiviai (vardai praleisti). Galbūt sunku patikėti, bet tai tiesa.

Aš to nedarau, kad atkeršyčiau savo prievartautojams ar tiems, kurie viską suorganizavo. Taip pat to nedarau, kad sulaukčiau dėmesio ir užuojautos. Noriu tai aiškiai pabrėžti.

Reklama

Aš tai darau dėl to, kad šiuo metu mokykloje mokosi apie 1500 mokinių, kurių amžius yra 7-12 metų, ir juos reikia įspėti. Dėl to, kas nutiko su manimi ir todėl, kad niekas iš mokyklos administracijos nieko dėl to nepadarė. Jaučiuosi įpareigota įspėti ir papasakoti apie tai, kas nutiko.

Bet darau tai ir dėl savęs. Pagaliau, po pusantrų metų, turėsiu ramybę. Stebina tai, kiek daug moksleivių žino mano istoriją ir toliau ja dalinasi su kitais. Visiškai nepažįstami žmonės susisiekia su manimi per Facebook ir vadina pasileidėle. Negaliu sustabdyti žmonių nuo gandų skleidimo, bet bent jau galiu pasakyti visą tiesą. Kaip ir sakiau anksčiau – tai skirta tiems, kurie vis dar nežino, kokie pavojingi yra šie mokiniai.

Reklama

Mano vardas Cassidy Trevan ir aš buvau išprievartauta.

Jeigu kas nors bando tave palaužti, patikėk – kovoti verta! Kovok! Jei to nepadarysi, gailėsies visą gyvenimą, kaip aš. Tu gali tai padaryti. Būk atsargus, būk budrus“.

Cassidy istorija sujaudino tūkstančius žmonių visame pasaulyje, tačiau jos jau niekas nesugrąžins atgal… Patyčioms turi ateiti pabaiga… 

Reklama