Skip to main content

21-erių vaikinas gavo pirmą algą. Kai jo tėvai pamatė, kur jis išleido pinigus, negalėjo sulaikyti ašarų

Būdamas 21-erių Pavin Smith turėjo nuostabius santykius su savo tėvais, tačiau toli gražu jie nežinojo, kokias staigmenas slepia sūnus. Vaikinui pasisekė ir jis gavo savo pirmą didelę algą, tad tai, kur pirmiausiai jis išleido pinigus, nustebino ne vieną.

Reklama

Pavin buvo labai gabus beisbolininkas, kurį pastebėjo asmenys iš profesionalios lygos. Vaikinas pasirašė labai perspektyvią darbo sutartį ir pernakt tapo milijonieriumi. Dauguma jo amžiaus vaikinų pultų pirkti sportinius automobilius ir kitus prabangius dalykus, tačiau vaikinas nusprendė daryti kiek kitaip.

Savo brangiausius žmones pasaulyje Kalėdų proga jis pasveikino laišku, kuriame jis atskleidė paslaptį. “Ačiū, kad mane užauginote šiuose namuose, kupinuose meilės. Jūsų pasiaukojimas dėl manęs lėmė tai, kad galėjau pasiekti tai, ką pasiekiau. Noriu, kad mūsų šeimos namai būtų galutinai jūsų.” – laiške dėstė sūnus.

Reklama

Pavin sumokėjo tėvų paskolą už namą ir tokiu būdu jiems palengvino dalią. Tėvų jautrią reakciją vaikai nufilmavo ir pasidalino savo Facebook paskyroje. Vaikinas nesijautė didvyriu ar pernelyg dosniu – anot jo, jis viską atiduotų dėl savo tėvų, tad jų paskolos išmokėjimas yra tik smulkmena.

Reklama

Sūnus pripažino, kad čia tik menkas atsidėkojimas už tai, kiek daug savęs tėvai jam atidavė per visą jo gyvenimą.
Jautrus video :

 

 

Reklama