Skip to main content

23 metų vaikinas tapo tėvu, o po savaitės – seneliu

23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos žinutės Facebook.

Reklama

Vieną dieną su juo susisiekė jo pusseserė, su kuria Tommy neturėjo jokio kontakto paskutinius 10 metų. 17-metė mergina nieko neslėpė nuo jo – ji turėjo problemų su policija, skendo gilioje depresijoje bei priklausomybėje nuo narkotikų.

Ji turėjo daug bėdų, tačiau tą akimirką ji neturėjo kur daugiau kreiptis. Mergina buvo nėščia, gyveno gatvėje, o vaiko tėvas sėdėjo kalėjime. Tommy nekilo nė minties atsisakyti pagelbėti savo giminaitei tad iš karto pakvietė ją gyventi pas save.

Reklama

Jis žinojo, kad jeigu ne jis, tiek jo pusseserė, tiek pasaulio neišvydęs mažylis, gali pražūti. Kai jo giminaitė atvyko, jis sužinojo visą jos istoriją ir pažadėjo jai, kad jis suteiks jai viską, ko jai reikia naujam gyvenimui. “Niekas nenusipelno tokio gyvenimo, kokį turi ji” – sakė vaikinas. Tačiau mergina dar tada nenumanė, kad jos pusbrolis atvers jai ne tik namus, bet ir savo širdį. Vaikinas nusprendė galutinai padėti tašką sesės nesėkmingo gyvenimo linijoje ir ją įsivaikinti. Tai buvo vienas iš legalių sprendimų merginos situacijai tam, kad ji be rūpesčių galėtų būti registruota vaikino šeimoje. Tommy pasiryžo legaliai įteisinti tėvystės ryšius ir tapti savo pusseserei įtėviu. Merginos gyvenimas apsivertė kone aukštyn kojomis.

Reklama

Įteisinus dokumentus, po savaitės pasaulį išvydo ir mažylis, kuris legaliai tapo Tommy anūku. Vaikinas nesijaučia didvyriu, nes jis negalėjo pasielgti kitaip savo giminaitės atžvilgiu. Jis visada buvo pasiruošęs visiems padėti, nesvarbu iš kokios bėdos tektų ką ištraukti.

Ji išgyveno daug traumatiškų patirčių, mažai kas žino jos istoriją.„- apie savo artimiausius pasakojo vaikinas.

Ant kojų atsistojusi mergina atlieka 90 procentų rūpinimosi mažyliu, tad vaikino gyvenimas sustojo tik dalinai.

Reklama

Jis džiaugiasi galėdamas padėti savo dabar jau įdukrai ir tikrai mėgaujasi laiku, praleidžiamu su anūku.

Jeigu man reikia paspausti pauzę savo asmeniniam gyvenime porai metų tam, kad išsaugočiau dvi trapias gyvybes – tai verta.” – apie savo auką kalba 23-metis.

Reklama

Šis vaikinas tūkstančiams tapo pavyzdžiu, kaip galima pasiaukoti dėl savo giminaičio, kuris bėdoje. Tikrai retas žmogus aukoja savo gražiausius savo gyvenimo metus dėl savo artimųjų, todėl jis vertas didžiausios pagarbos!

 

Reklama