Skip to main content

Pora įsivaikino 8 mėnesių mergaitę 1992-aisias. Po 27 metų tėvui susirgus paaiškėjo, kad įdukra tapo šios šeimos nare ne veltui

Billy Houze su žmona gyveno labai religingą gyvenimą – vyras buvo pastorius, o žmona buvo aktyvi bažnyčios bendruomenės narė. Tad nenuostabu, kad į savo gausią šeimą jie nusprendė priimti likimo nuskriaustą mažylę. Pora jau turėjo 4 vaikus, tačiau mažosios DeLauren gyvenimą smurte su biologiniais tėvais buvo būtina pakeisti.

Reklama

Visa didelė šeima buvo palaiminta laimingu gyvenimu, kol 2016-aisiais Billy sunegalavo. Jam buvo atlikta tulžies pūslės operacija, tačiau netrukus po jos vyro inkstai pradėjo nustoti veikti. Daktarai jam negalėjo pasakyti nieko padrąsinančio ar pozityvaus – Bill stojo į eilę gauti donoro inkstui.

Tokioje eilėje svarbaus organo jam tektų laukti 7-8 metus, o jis tiek laiko tikrai neturėjo. Visi Bill artimieji atliko būtiniausius testus, tačiau nei vienas netiko tapti donoru. DeLauren net nesitikėjo gauti pozityvų testo atsakymą, nes ji nebuvo biologinė giminaitė.

Reklama

Tačiau jos kraujo grupė ir kiti duomenys idealiai tiko donorystei. Mergina sužinojusi rezultatus iš karto paskambino ir pranešė džiugią naujieną tėčiui, kuri jį nepaprastai sujaudino. Vyras ilgai negalėjo sulaikyti ašarų, nes tokio stebuklo jis tikrai nesitikėjo.

Reklama

Tačiau jis suprato, kad Dievas veikia labai paslaptingais būdais. Mergina buvo nepaprastai laiminga dėl to, kad jai buvo suteikta galimybė padėti žmogui, kuris kadaise pats ją išgelbėjo.Billy nusprendė pasidalinti geromis naujienomis Facebook tinkle, o jo įrašas susilaukė masiško palaikymo ir peržiūrų.

“1992-aisiais Dievas atsiuntė mums atsiuntė mažą angelėlį, kurio mes dar tada neatpažinome. Mes priėmėm ją į savo šeimą bandydami išgelbėti jos gyvybę. Tačiau Dievas savo išmintimi sukūrė mums kur kas didesnį planą. dabar, praėjus 27-eriems metams, Dievo paslaptis buvo atskleista. Mes ją išgelbėjome tam, kad vėliau ji galėtų išgelbėti mane. Ji nusprendė paaukoti savo insktą man tam, kad aš nugyvenčiau savo gyvenimą šiek tiek ilgiau. Aš labai myliu šią nuostabią merginą ir žaviuosi jos auka, kurią ji pasiruošusi atoduoti.”

Reklama

Ir iš tikrųjų, patys stebuklingiausi įvykiai atsitinka netikėtai. DeLauren gavo puikiausią galimybę atsilyginti už viską, kas jai duota, o Billy ir jo šeima dar kartą įsitikino Dievo meile.

 

Reklama