Skip to main content

64-erių moteris pastebėjo, kad jos katinas elgiasi keistai. Ji patyrė šoką išgirdusi veterinaro klausimą, kuris niekaip nebuvo susijęs su gyvūnu

Prieš daugiau nei 20 metų britė Sue McKenzie siaučiant audrai už durų išgirdo siaubingą kniaukimą. Atidariusi duris ji pamatė mažą juodai baltą kačiuką, drebantį nuo drėgmės ir šalčio. Nors Sue vyras ir priešinosi, Sue negalėjo palikti likimo valiai mažo gyvūnėlio ir nusprendė jį laikinai priglausti.

Reklama

Tačiau akimirksniu Sue prisirišo prie murkiančio gyvūnėlio ir nusprendė jį pasilikti. Daugelį metų katinas vardu Tom nebuvo toks kaip kiti. Jis turėjo puikius namus, tačiau jis vis dar jautėsi būdamas laukiniu katinu, todėl ištisas dienas leisdavo kieme ar klajodamas toliau.

Tik praėjus bene 20 metų Tom elgesys kardinaliai pasikeitė. Jis pradėjo leisti laiką namuose, tačiau pastoviai lipdavo šeimininkei ant peties, letenėle glostydamas moters kaklą ir net urgzdamas. Tokį elgesį Sue kentė net porą savaičių, kol neiškentusi ji nusivedė gyvūną pas veterinarą.

Reklama

Veterinaras nerado jokių problemų su katino sveikata, tačiau jis atkreipė dėmesį į Sue pasakojimą. Vyras paklausė moters, ar ji nepajuto jokių negalavimų pastaruoju metu.  Sue ilgus metus dirbo medicinos srityje, todėl ji pajustų, jeigu kas su jos sveikata būtų ne taip. Ji jautėsi kuo puikiausiai.  

Reklama

Tačiau veterinaras patarė pasitikėti katino instinktais bei rodomais ženklais ir nueiti pas gydytoją pasitikrinti sveikatos. 64-erių moteris nutarė, kad pasitikrinti būtų ne pro šalį ir po kelių dienų ji jau buvo gydytojo kabinete. Tą dieną ji gavo pačią blogiausią žinią, kokią gali išgirsti šiandienos žmogus.

Jai buvo diagnozuota Hodžkino limfoma – vėžys, kuris aktyviai puola limfatinę organizmo sistemą. Sue nedelsiant buvo atlikta naviko šalinimo operacija ir paskirtas gydymas. Laimei, moteris įveikė ligą, tačiau dėl to ji dėkinga yra būtent savo naminį gyvūnėlį, kuris taip tiesiogiai parodė, kad su jos sveikata kažkas yra negerai.

Reklama

Sue suprato, kad šis katinas šalia jos durų kažkada atsidūrė ne veltui. Mažai kas pasaulyje gali pasakyti, kad jų gyvybę išgelbėjo jų katinas. Laimei, Sue yra viena tų, kurioms pasisekė. 

 

Reklama