Skip to main content

89-erių senolis buvo priverstas uždarbiauti išvežiojant picą. Tačiau netikėtai gauti “arbatpinigiai” pakeitė jo gyvenimą

89-erių Derlin Newey iš Jutos valstijos JAV tikrai negalvojo, kad jam tokiame garbiame amžiuje jam teks dirbti norint sudurti galą su galu. Tam, kad galėtų susimokėti pagrindines sąskaitas už paslaugas, jam teko įsidarbinti picerijos “Papa John’s pizza” vairuotoju.

Reklama

Senolis vargiai išgyveno iš pensijos, todėl darbuo skyrė net po 30 valandų į savaitę. Vieną dieną jis pristatė picą Valdez šeimai, kurie iš karto susižavėjo šmaikščiu ir draugišku senoliu. Pasirodo, Carlos Valdez turėjo itin populiarią TikTok (trumpų video socialinis tinklas) paskyrą, kurioje jis pradėjo dalintis trumpais pokalbiais su Derlin.

Tiek vyras, tiek jo sekėjai buvo sunerimę dėl senolio situacijos, todėl nusprendė jam padėti. Štai tada ir įvyko grandiozinis dalykas – paskatinti Carlos, jo sekėjai labai greitai suaukojo net 12 000 dolerių senoliui kaip “atlygį už jo darbą”. Derlin visada pristato picas su didele šypsena ir nuoširdžiu pokalbiu ir rūpesčiu, todėl bendruomenė nusprendė palengvinti jo dalią.

Reklama

Kadangi Derlin gyveno netoliese, visa Valdez šeimyna su filmavimo komanda nuvyko pas vyrą perduoti didelės dovanos. Derlin iki paskutinės akimirkos nesuprato, kas jo laukia. Tačiau po kelių minučių jam papasakojo, kad internetinė bendruomenė susibūrė ir nusprendė palengvinti jo naštą dovanodami jam 12 000 dolerių.

Reklama

“Tokio amžiaus žmogus neturėtų dirbti tiek daug, kad pragyventų” – sakė Carlos. O Derlin veide nuostabą pakeitė ašaros ir didelis dėkingumas. Nuo šiol senoliui nereikės sukti galvos iš kur gauti lėšų ir galės atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramiu gyvenimu.

Video anglų kalba su senolio reakciją į tokią dovaną:

Reklama