Skip to main content

89-erių senolis buvo priverstas uždarbiauti išvežiojant picą, tačiau vos porą kartų matytų klientų netikėtas vizitas jo namuose privertė vyrą apsiverkti

89-erių Derlin Newey tikrai negalvojo, kad jam tokiame amžiuje teks dirbti dažniausiai paauglių dirbamą darbą. Tačiau ko nepadarysi norint sudurti galą su galu. Vienišam seneliui labai trūko pinigų pagrindinėms sąskaitoms padengti už elektrą ir šildymą, nes šlubuojanti sveikata privertė jį didžiąją dalį pinigų išleisti vaistams.

Reklama

Garbaus amžiaus vyrui teko įsidarbinti picerijos “Papa John’s pizza” vairuotoju. Šiam darbui jis skyrė net po 30 valandų į savaitę, kas tikrai nėra lengva tokiame amžiuje.  Vieną dieną jis pristatė picą Valdez šeimai, kurie pastoviai užsakydavo iš šios picerijos.

Pora retai kada atkreipdavo dėmesį į jaunuolius, pristatančius jiems picas, tačiau Derlin iš karto atkreipė į save dėmesį. Garbaus amžiaus vyras buvo nepaprastai malonus, mandagus ir net šmaikštavo. Jis nuo pirmo karto tapo Valdez šeimos mėgstamiausiu picų išvežiotoju.

Reklama

Derlin taip pat prisipažino, kad pro jų namą jis pravažiuoja kone kasdien, nes gyvena kaimyniniame rajone. Kad ir kaip Carlos ir jo žmona žavėtųsi charizmatišku senuku, jiems kilo didelis klausimas – kodėl tokiame amžiuje vyras nesimėgauja ramia senatve ir dirba.

Reklama

Jiems buvo akivaizdu, kad Derlin dirba ne iš gero gyvenimo, todėl jo istoriją Carlos papasakojo savo Tik Tok paskyroje, kurioje vyrą ir jo šeimą seka per 50 000 žmonių. Pora sulaukė daugybės žinučių, kuriose tūkstančiai žmonių išreiškė norą padaryti dėl šio senolio kažką gero.

Vieną dieną iš Derlin darbdavio Carlos sužinojo jo adresą. Kartu su šeima pas senolį atvykęs vyras turėjo didelių ir džiugių naujienų. Derlin net nesitikėjo, kad jo gyvenimas netrukus pasikeis. Valdez šeima perdavė daugybę laiškų ir atspausdintų žinučių iš žmonių, kurie senolį trumpuose video matė vos porą kartų, tačiau norėjo perduoti nuoširdžiausius ir šilčiausius linkėjimus.

Reklama

Tačiau tai buvo ne viskas. Derlin teko dar labiau nustebti, nes netrukus Carlos išsitraukė ir voką su aukomis iš viso pasaulio. Senoliui daugybė gerų žmonių kolektyviai surinko 12 000 dolerių, kurie pagelbės jam arba dirbti mažiau, arba mesti darbą iš viso.

Reklama

Apie internetą ir apie įvairias socialines medijas mažai ką nutuokiantis vyras negalėjo patikėti, kad kažkas kažkur panoro jam atsiųsti paramą, apie kurią jis net nesvajojo. Derlin akivaizdžiai jautėsi nevertas tokių dovanų, tačiau apsiašarojęs senolis neturėjo kitos išeities tik priimti dosnią dovaną.

Tai buvo vieni didžiausių arbatpinigių, apie kuriuos galėjo svajoti bet kuris picų išvežiotojas, tačiau Derlin niekada nebuvo eilinis darbuotojas. Geraširdis senolis sujaudino daugybę širdžių ir pelnytai sulaukė gerumo atgal.  Nuo šiol senoliui nereikės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu ir galės atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramiu gyvenimu.

Derlin reakciją į netikėtą naujų draugų vizitą anglų kalba:

Reklama