Skip to main content

93 metų moteris gavo savo diplomą praėjus 75 metams po to, kai buvo priversta nutraukti studijas

Šiandien gali pasirodyti keista, kai išgirsti, jog kažkas nepabaigė kolegijos ar vidurinės. Tačiau, kalbant apie ankstesniąsias kartas, tai nėra taip neįprasta. 93 metų senolė iš Virdžinijos buvo viena iš tų žmonių, nebaigusių vidurinės. Tačiau, atšventusi savo pastarąjį gimtadienį, moteris sulaukė staigmenos – tai buvo dovana iš aukštosios mokyklos, kurią lankė prieš 75 metus.

Reklama

Viskas susiklostė taip, kad Eileen Delaney mama mirė, kai mergaitei buvo vos 12 metų. Moteris buvo priversta mesti studijas, kad galėtų dirbti ir apmokėti sąskaitas, todėl įsidarbino Niujorko telefonų bendrovėje ir šis darbas jai labai patiko.

Pasirodo, kad tokią nelauktą staigmeną motinai suorganizavo dukra. Ji subūrė šeimą ir draugus net ir iš kitų šalių, paprašė jų atsiųsti mamai atvirukus su sveikinimais.

Reklama

Kai paštininkas pradėjo juos nešti ir domėtis kas visi šie žmonės, siunčiantys jai atvirukus, moteris atsakė, jog ir pati nepažįstanti tiek daug žmonių.  Eileen gavo per 100 laiškų ir šis siurprizas tikrai pasiteisino.

Reklama

Tačiau, tai buvo dar ne viskas. Pasirodo, dukra susisiekė su vidurine mokykla, kurioje moteris mokėsi ir jai pavyko gauti aukštosios mokyklos diplomą.

Turbūt nereikia nė sakyti, kaip Eileen buvo nustebinta, juk praėjo 75 metai, kai ji metė mokyklą. O ką bekalbėti apie tai, jog moteriai jau 93-eji. Senolė buvo labai nustebinta savo šeimos suorganizuota staigmena. Ji turėjo pokalbį per „Zoom“ su savo artimaisiais.

Reklama

 

Reklama