Skip to main content

Agresyvus šuo buvo išgelbėtas nuo blogų šeimininkų. Gelbėtojai užtruko visą dieną, tačiau pamatė kitokią šuns pusę

Beglobių arba netinkamai laikomų gyvūnų problema opi yra visame pasaulyje. Tačiau įvairių gyvūnų prieglaudų ir kitų organizacijų dėka, bent keletas naminių gyvūnų būna išgelbėti nuo liūdno ir baisaus gyvenimo.

Reklama

Štai gyvūnų prieglaudos Kretos saloje darbuotojai pasidalino jautriu video, kuriame atsiskleidžia tai, kas padaro jų darbą vertu visų jų pastangų ir rūpesčių. “Takis” prieglauda buvo pavadinta jo įkūrėjo vardu – Theoklitos Proestakis, pravarde Takis.

Štai Takis turėjo unikalų susitikimą su agresyviu šuneliu, kuris buvo visą gyvenimą skriaudžiamas aplaidžių šeimininkų. Apie šuns buvimo vietą jam pranešė policija, kuri paprašė Takis pasirūpinti gyvūnu.

Reklama

Pirmosios susitikimo minutės nežadėjo nieko gero – šuo urzgė, šiepė dantis, lojo ir kando. Jis visais įmanomais būdais gynėsi nuo nepažįstamojo. Takis sužinojo tokio elgesio priežastis – šuo visą gyvenimą praleido pririštas prie grandinės ir mušamas agresyvaus šeimininko.

Reklama

Buvęs didžėjus gyvūnus gelbėja jau nuo 2014-ų metų, tad jam teko matyti įvairiausių atvejų. Šuo buvo pervežtas narve, tačiau atvykęs į prieglaudą jis nesiruošė išlipti iš jo. Šuo ir toliau kando, urzgė ir šiepė dantis. Takis nenuleido rankų ir sakė jam,kad pabandys dar vėliau. Po kelių valandų bandymų įvyko kai kas neįtikėtino.

Šuo pajuto, kad jam negresia pavojus ir jis pirmą kartą gali atsipalaiduoti ir uždėti savo galvą Takis ant rankos. Jis suprato, kad ištiesta ranka nebe reiškia, kad skaudės. Jautri akimirka buvo nufilmuota ir peržiūrėta internautų tūkstančius kartų. Graži akimirka atskleidė tikrąją gyvūno pusę, kuri trokšta meilės ir globos.

Reklama

Pagaliau šuo ištrūko iš pragariško šeimininko rankų į rūpestingas ir mylinčias Takis rankas. Video pabaigoje Takis pasidalino neįtikėtina šunelio transformacija. Prieš tai bijojęs kiekvieno prisiartinusio, dabar jis pats bėga ir glebeščiuojasi su visais prieglaudos lankytojais. Štai taip buvo parodyta, kad rūpestis ir meilė gali pakeisti net labiausiai nuskriaustą gyvūną.

Reklama