Skip to main content

Dvimetė mergaitė netikėtai dingo, o jos paieškos užtruko net kelias dienas. Pareigūnai nustebo pamatę, kas visą laiką buvo šalia mergaitės

Beth Campbell mirtinai išsigando, kai pabudusi ryte rado plačiai pravertas namų duris, o dviejų metų anūkė Charlee buvo dingusi.

Namuose trūko ne tik mažos mergaitės. Kartu su Charlee dingo ir šeimos augintinis Penny.

Paskutinį kartą mergaitę matė į darbą besiruošiantis jos senelis. Tuo metu mažoji Charlee ramiai miegojo savo lovoje…

Reklama

Kelios dešimtys policijos pareigūnų ir šimtai savanorių pasileido į dingusios mergaitės paieškas, tačiau jos buvo bevaisės.

Per 36 valandas trukusią paiešką taip ir nepavyko aptikti jokių Charlee ir šeimos šuns pėdsakų, o miestelio bendruomenė vis labiau nerimavo.

Vietinis gyventojas Wayne Brown meldėsi už mergaitę savo namuose, kai pastebėjo kažką vaikščiojant kieme. Netrukus jis pamatė, kad tai mergaitė šviesiais plaukais.

Wayne pasiteiravo, ar jos vardas Charlee, tačiau mergaitė nieko neatsakė.

Vyras pastebėjo, kad mergaitė apsivilkusi tokią pat pižamą, kaip ir nuotraukose paskelbtose apie jos paiešką.

Reklama

Mažoji Charlee buvo labai nešvari, o ant jos kūno ropojo erkės. Labai greitai į įvykio vietą atvyko ir policijos pareigūnai.

Visa ši istorija vyrui labai pažįstama, nes prieš daug metų buvo dingęs jo jaunesnis brolis, kurį vėliau surado dėdė. Wayne Brown labai pergyveno dėl mažos mergaitės, tačiau ji buvo rasta gyva ir sveika.

Reklama

Vėliau paaiškėjo, kad šeimos šuo Penny visą laiką buvo šalia ir saugojo mergaitę.

Policijos pareigūnai sako, kad toks herojiškas augintinio poelgis greičiausiai išgelbėjo Charlee gyvybę…

Atsiradusi mergaitė buvo pristatyta į ligoninę, kur gydytojai nenustatė jokių rimtų sužalojimų.

Galima pasidžiaugti, kad ši istorija baigėsi laimingai. O Penny tik dar kartą patvirtino faktą, jog šunys yra ištikimiausi žmonių draugai…

Reklama