Skip to main content

Atskleisti talentus niekada nėra anksti – profesionalia vizažiste tapusi mergaitė tokia sėkminga, kad savo 12-tam gimtadieniui ji sau pasidovanojo prabangų BMW 

Jauna mergaitė iš Tailando Chonburi provincijos visam pasauliui įrodo, kad sėkmės ir populiarumo galima pasiekti ir ypač jauname amžiuje. Šiandien Natthanan 13-ka, tačiau pasaulis ją ir jos talentus stebi jau seniai.

Reklama

Pirmą kartą Natthanan Sanunrat pradėjo žaisti su makiažu kai jai buvo vos treji metukai. Jau nuo 4 metų ji su suaugusiųjų pagalba filmavo video, kuriuose mažylė rodė, kaip galima pasidažyti. Jos youtube kanalui jau 8-eri metai, tad makiažu mergaitė užsiima daugiau nei pusę savo gyvenimo.

Natthanan Sanunrat šiandien yra viena populiariausių mergaičių savo šalyje, o jos šlovė davė mergaitei galimybę sudalyvauti net Londono mados savaitėje 2018-ais. Ta patirtis ne tik atvėrė naujas duris jaunajai vizažistei, tačiau ir įkvėpė ją dirbti su dar didesniu užsidegimu.

Reklama

Jaunoji profesionalė šiandien kartu turi daugiau nei milijoną sekėjų visose savo interneto paskyrose.  Mergaitė pasakoja, kaip ji per visą savo gyvenimą buvo susidomėjusi makiažu ir daug ko išmoko tiesiog iš youtube filmukų. 

Reklama

Dienraščių puslapius puošė Natthanan nuotraukos ir tada, kai savo 12-ojo gimtadienio proga ji nusprendė jau pasidovanoti prabangų 165 tūkstančių eurų vertės BMW automobilį.

Be abejonės, ji pati automobilio nevairuos iki tol, kol galės išsilaikyti vairavimo teises, tačiau jos šeima galės komfortabiliai mėgautis kelionėmis į renginius. Nors Natthanan mėgaujasi savo sėkme, tačiau ji neslepia didelio dėkingumo už jai suteiktas galimybes. 

Reklama

Mergaitė neslepia, kad kai taps pilnametė ir galės vairuoti pati, nori vairuoti jau nebe šį BMW, o Porsche automobilį. Matant kaip sėkmingai ši mergaitė siekia savo tikslų ir su kokiu užsidegimu ji užsiima savo mylima veikla, mums nekyla net abejonės, kad jos norai taps tikrove. 

Reklama