Skip to main content

Benamis rado 10 tūkstančių dolerių čekį, tačiau nusprendė jį grąžinti savininkei. Tuo metu vyras nė nenumanė, kaip tai atsilieps jo gyvenimui

Ar esate kada pagalvoję, kaip pasielgtumėte, jei gatvėje rastumėte didelę pinigų sumą? Bandytumėte rasti jų savininką? O gal kaip tik įgyvendintumėte savo trokštamas svajones?

Būtent su tokia situacija susidūrė ir Elmer Alvarez. Benamis vyras gatvėje rado 10 tūkst. dolerių čekį, tačiau nė akimirkos nepagalvojo, kad galėtų pinigus pasisavinti. Elmer pasiryžo rasti teisėtą pinigų savininką, nors pats gyveno gatvėje ir nieko neturėjo…

Reklama

Paaiškėjo, kad pinigai priklauso nekilnojamo turto agentei Robertai Hoskie, kuri pametė čekį judrioje sankryžoje ir nepastebėjo to iki pat kitos dienos.

Elmer sako, kad pirmoji jo mintis radus čekį buvo: “Aš privalau surasti šį žmogų“.

Sąžiningas vyras net negalvojo apie pinigų išsigryninimą.

“Net neturėjau minties pasisavinti pinigus. Iki tos dienos jau tris metus nevartojau narkotikų ir norėjau pakeisti savo gyvenimą“ – sako Elmer.

Reklama

Tuo tarpu Roberta galvojo, kad pinigus jai pasiryžo grąžinti koks nors pasiturintis žmogus, kuriam jų ir taip netrūksta. Tačiau pas ją atėjo Elmer.

Vyras papasakojo savo liūdną gyvenimo istoriją, kuri iš karto sugraudino nekilnojamo turto agentę.

“Daugelis žmonių turi neigiamą nuomonę apie benamius, tačiau Elmer pavyzdys rodo, kad šie išankstiniai nusistatymai yra labai klaidingi“ – sako Roberta.

Reklama

Koks sunkus gali būti gyvenimas puikiai žino ir pati Roberta. Paauglystėje ji susilaukė sūnaus, o pragyventi teko už kelis šimtus dolerių per mėnesį.

Tačiau moteriai pavyko pakilti iš skurdo ir šiandien ji vadovauja nekilnojamo turto agentūrai.

Po jaudinančio susitikimo moteris nusprendė ištiesti pagalbos ranką Elmer. Ji surado gyvenamąją vietą vyrui ir sumokėjo už nuomą septyniems mėnesiams į priekį.

Negana to, Roberta suteikė jam galimybę mokytis brokerio kursuose, kuriuos įsteigė savo agentūroje.

Elmer pavyko atsistoti ant kojų ir šiandien jis yra be galo dėkingas Robertai.

Reklama

“Su Roberta kuriame projektą, kuris padėtų benamiams žmonėms su laikina gyvenamaja vieta ir darbo paieškomis. Pats puikiai žinau, ką reiškia būti benamiu, todėl dabar noriu padėti kitiems“ – sako Elmer.

Ši istorija yra labai gražus pavyzdys, kad sąžiningi žmonės visada bus apdovanoti…

Reklama