Skip to main content

Berniukas grįžęs iš mokyklos mamai pasakė, kad jo grupėje yra tikras jo dvynys. Pamačiusi sūnaus ir jo draugo nuotrauką mama net aiktelėjo

4-ių vaikų mama Britney Tankersley turi daug patirties auginant vaikus. Tačiau būna dienų, kai jos vaikai sugeba nustebinti visko mačiusią ir visko girdėjusią mamą. Jos sūnus Miles pradėjo lankyti priešmokyklinę grupę, kurioje jis rado daug draugų.

Reklama

Linksmas ir judrus berniukas vieną dieną grįžęs namo negalėjo nustoti kalbėti apie savo dvynį grupėje. Tą dieną jų mokytoja kalbėjo apie tarptautinę dvynių dieną, tad Miles iš karto pasakė, kad jo geriausias draugas yra jo dvynys.

“Mes atrodome identiškai!” – vakare mamai sakė sūnus. Britney buvo labai smalsu pamatyti jo draugą – gal jo grupėje tikrai yra jos vaiko kopija, apie kurią ji nieko nežino? Dar nemačiusi sūnaus draugo ji nusprendė nupirkti vienodus drabužius abiems berniukams ir paprašyti jų mokytojos padaryti nuotrauką.

Reklama

Kai Britney kitos dienos popietę gavo savo telefone nuotrauką, ji net aiktelėjo. Ji buvo labai nustebusi, tačiau ne dėl to, kad ji pamatė savo sūnaus dvynį, kuris galbūt buvo atskirtas gimimo metu. Miles ir jo draugas Tanner negalėjo būti labiau skirtingi – tačiau abiejų vaikų nuomone jie yra absoliučiai tokie patys.

Reklama

Jie įvardijo kokius vienodus veido bruožus jie turi, kaip jų plaukai yra panašūs, o labiausiai tai, kaip jie panašūs savo vidumi. Tą dieną tiek berniukų mokytoja, tiek Britney neteko žado supratus, kokie ypatingi šie du berniukai yra. Jie nematė vienas kito rasės, jie matė ne savo skirtumus, o savo panašumus.

Šių penkiamečių požiūris į pasaulį buvo labai žavus, todėl mama nusprendė pasidalinti sūnaus nuotrauka ir internete. Nuotrauka su jos istorija sulaukė labai didelio dėmesio, nes dabartiniame klimate, kai rasių atskirtis atrodo vis didėja, šie berniukai parodė, kaip nereikšminga yra ieškoti skirtumų.

Reklama

Patys vaikai nė nenumanė, kokią didelę pamoką jie parodė tūkstančiams suaugusiųjų, kurie skleidė internete dviejų berniukų nuotrauką su labai svarbia žinute. Jie dar kartą priminė, kiek daug galima pasimokyti iš tų, kuriuos patys mokome gyvenimo.

Interviu su berniukais anglų kalba:

Reklama