Skip to main content

Berniukas parėjo iš darželio ir mamai pasakė, kad grupėje yra tikras jo dvynys. Moteris aiktelėjo, kai pirmą kartą pamatė bendrą vaikų nuotrauką

Visų vaikų gyvenimas iš pradžių būna kupinas vilties, džiaugsmo ir natūralaus smalsumo. Negana to, jie visose gyvenimo situacijose būna labai atviri. Juk kitaip ir neturėtų būti…

Reklama

Darželinuko Myles istorija tik patvirtina visus šiuos faktus.

Darželyje jis susipažino su kitu berniuku ir tapo neišskiriamais draugais.

Anksčiau jie nebuvo lankęsi vienas kito namuose, todėl jų tėvai apie gražią draugystę girdėjo tik iš pasakojimų.

Visa tai truko iki tol, kol darželyje nebuvo surengta “dvynių šventė“. Myles nė akimirkai nekilo abejonių, kas taps jo dvyniu. Berniukas tiksliai mamai papasakojo, kokius drabužius ruošiasi vilkėti kartu su savo dvyniu ir ji išpildė sūnaus prašymą.

Moteris labai norėjo pamatyti dvynį, apie kurį sūnus nuolat pasakojo.

Reklama

Darželyje Myles artimai susibičiuliavo su berniuku, vardu Tarner. Draugai buvo visiškai įsitikinę, jog yra dvyniai.

“Myles buvo įsitikinęs, jog jie yra identiški. Taigi po to, kai sūnus užmigo, nuvykau į prekybos centrą ir nupirkau vienodų drabužių komplektus“ – Facebook socialiniame tinkle rašė berniuko mama.

Reklama

“O štai šiandien sulaukiau šios nuotraukos iš darželio auklėtojos“ – toliau tęsė berniuko mama Britney. “Mano širdis tiesiog ištirpo. Daugiau nei akivaizdu, kad jie visiškai skirtingi, tačiau Myles to nemato. Pasaulis būtų daug geresnė vieta gyventi, jei visi jį matytume, kaip šie du mieli penkiamečiai berniukai“.

Vėliau moteris pasidalino berniukų nuotrauka Facebook socialiniame tinkle, kuri greitai apskriejo visą pasaulį.

Paaiškėjo, kad Myles ir Tarner gyvena vos kelių minučių atstumu vienas nuo kito, todėl dabar draugai susitinka ir už darželio ribų.

Reklama

Šiems berniukams visiškai nerūpi jų skirtinga odos spalva ar kiti dalykai. Jie pirmiausia žvelgia į savo draugo vidų ir tai yra nuostabu… Galima sutikti ir su berniuko mama. Pasaulis būtų daug geresnė vieta gyventi, jei visi jį matytų, kaip Myles ir Tarner.

Reklama