Skip to main content

Berniukas laukė savo gimtadienio svečių, tačiau niekas nepasirodė. Po savaitės berniuko mama išgirdo netikėtą beldimą į duris

Gerald Hamilton niekada neturėjo tikro gimtadienio su daug vaikų iš darželio arba mokyklos. Dalinai tai buvo todėl, kad jo šeima vaikystėje keldavo tik šeimyninius susibūrimus, o kai kuriuos gimtadienius jam tekdavo pragulėti ligoninės lovoje. Dėl ligos, kuri lemia jo smegenų išsiplėtimą, Gerald kas keletą metų yra atliekamos kaukolės operacijos.

Reklama

Tai paveikia jo mokymosi sugebėjimus, tačiau nepaisant lėtesnio būdo, jis yra toks pats gyvybingas berniukas, kaip ir jo bendraamžiai. Jo 14-metė sesuo atšventė savo gimtadienį su draugėmis, todėl Gerald irgi panoro didelio gimtadienio su daug mokyklos draugų. Jis išdalino net 30 pakvietimų, tačiau atsakymą, kad dalyvaus šventėje, atgal jam davė vos 12 vaikų.

Gerald vis vien buvo labai laimingas dėl artėjančios šventės ir su dideliu nekantrumu laukė tos dienos. Jis su mama ir močiute paruošė didelį vaišių stalą, papuošė namus, tačiau tą dieną juos aplankė tik didelis nusivylimo kartėlis. Nei vienas vaikas nepasirodė…

Reklama

Gerald sėdėjo prie lango ir laukė savo bendraklasių, jis net neleido mamai po poros valandų pjaustyti tortą, nes galbūt dar kas nors pasirodys. Gerald širdį suspaudė didelis liūdesys. Jis pasijautė niekam nereikalingas ir labai įskaudintas. Taip pat jautėsi ir jo mama ir močiutė, kuri neištvėrė ir parašė ilgą įrašą savo Facebook paskyroje.

Reklama

Moteris pasidalino savo apmaudu ir prašymu kitus suaugusiuosius bei jų vaikus susimąstyti. “Mano anūkas savo gyvenime iškentė net 5 kaukolės platinimo operacijas. Jis yra lėtesnis, nei kiti vaikai jo klasėje. Tačiau jis yra didžiausios širdies, labiausiai nuoširdus vaikas, kokį aš pažįstu.”

Ji papasakojo, kaip skaudu jam buvo išgyventi tokį apmaudą savo gimtadienio proga. Ko moteris tikrai nesitikėjo, kad tūkstančiai nepažįstamųjų panorės Gerald atsiųsti palaikymo laišką, gimtadienio atvirutę ar net dovanų. Vos po savaitės į Gerald namų duris pasibeldė paštininkas, nešinas didžiulio maišo dovanų ir laiškų.

Reklama

Būtent laiškai berniukui ir buvo svarbiausi, nes jautrus berniukas tikrai pradėjo spinduliuoti skaitydamas gražius nepažįstamųjų žodžius. Labai greitai Gerald istorija sulaukė net nacionalinio žinių kanalo dėmesio, kas lėmė dar didesnį dovanų ir laiškų antplūdį. Savaime aišku, kad berniukui šimtai žaislų, vos telpančių kambaryje, nėra reikalingi, tad jam kilo geniali idėja.

Reklama

Jis su mamos pagalba sugalvojo pasidalinti žmonių gerumu su kitais ypatingais vaikais. Šis nusivylimo kupinas gimtadienis staiga pavirto tikra atjautos ir gerumo pamoka visiems. Gerald pademonstravo, kaip jis moka dalintis, tačiau irgi išmoko, kad aplink jį yra ne tik blogi žmonės.

Nuostabi istorija taip pat parodė, kaip daugybė žmonių yra pasiruošę pagelbėti nepažįstamam berniukui jo liūdniausią dieną paversti nuostabia. Gerald istorija, kuri galiausiai pasibaigė laimingai ir įkvepiančiai, žinių repotaže:

Reklama